Bolu Göllerinde Kar Keyfi
Bolu, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Bu tur için tarihler henüz belli değil, detaylı bilgi almak için 02122519864 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 360 ₺

Toplam 360 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Stresten, koşturmadan uzak; sessiz sakin bir ortamda kendinizi dinlemek; yürüyüşlere katılarak günümüz yüzyılında insan bedeninin aktivitesini en aza indiren yaşam kültürü karşısında kendinizi fark etmenizi sağlamak ve kar eğlencesine doymak için Bolu göllerine oldukça keyifli ve eğlenceli bir tur düzenliyoruz.. 
Turun Amacı: 
Eğlenceli ve bir o kadarda güzel, karlar altında bir haftasonu geçirmek için; Abant, Aladağ ve Gölcük gölü turuna bekliyoruz..

 

Program:

1.Gün Cumartesi – Abant / Bolu

Belirtilen araç kalkış noktalarından katılımcılarımızı alıp yolculuğuna başlıyoruz. Yol üzerinde kahvaltı molamızı verdikten sonra yolculuğumuza devam edip 12.00 sularında Abant gölüne ulaşıyoruz. Göl çevresindeki gezilerimizi yaparak Abant gölünü tepeden gören bir zirveye doğru isteyen katılımcılarımızla yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüş yapıyoruz. Vardığımız noktada botlarla kaymak için heyecanla bekleyen katılımcılarımıza bir süre serbest zaman bırakıyoruz. Öğlen yemeğimizi de burada yiyoruz. Yemeğin ardından Abant gölüne hakim bir tepenin eteğinde orman içi patikalardan keyifli bir yürüyüşümüz olacak. Yürüyüş sonunda bölgeden hareket edip Bolu merkezdeki gezilerimizi yaptıktan sonra konaklayacağımız otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğimizi burada yedikten sonra dileyenlerle önceden planlayacağımız şekilde kent merkezinde eğlenmeye gidiyoruz.

 

2.Gün Pazar – Aladağ Gölü / Gölcük Gölü

Kahvaltımızın ardında ilk olarak karla kaplı Aladağ gölü ve çevresindeki gezilerimizi yapmak üzere bölgeye doğru hareket ediyoruz. Göl etrafındaki gezilerimizi tamamlayıp Gölcük gölüne geçiyoruz. İlk olarak öğlen yemeğimizi yiyor olacağız. Yemeğimizin ardından göl çevresinde karlar altında eğlenceli gezilerimizi yapıp İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Buluştuğumuz noktalarda katılımcılarımızla vedalaşarak gezimizi tamamlıyoruz. 

 

Ulaşım;

Lüks minibüs ya da 27 kişilik yarım otobüs yada otobüs

Araç Hareket Yerleri

İncirli             Doğtaş                        06.30

Mecidiyeköy  Teknosa                       07.00

Kadıköy         Evlendirme Dairesi        07.30

Göztepe         E-5 Sapağı                   07.35

 

Gerekli Malzemeler:

Olanağınız var ise; bu işler için özel olarak tasarlanmış malzemeler her zaman için en uygun olanıdır; fakat yapacağımız aktivitelerde elinizdeki malzemeyle de doğa ve tekniğin uyumunu yakalayarak bu turları başarabilirsiniz. Önemli olan bu tür bir aktiviteyi isteyip, yapmak için cesaret göstermektir. Yinede aşağıdaki listeye göre hazırlık yaparsanız sizin için daha yararlı olur.

Küçük bir sırt çantası (Yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız)

Yürüyüş ayakkabısı (Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan, varsa yedeğiyle birlikte)

Yağmurluk (Tercihen panço)
Rahat Alt ve Üst giysiler

Anorak (Gro-Tex ceket veya ince kat rüzgar geçirmez mont veya polar)

Sweat-shirt (Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi)

Tozluk (Tercihe bağlı, karlı yürüyüşlerde, yağmurda kullanılabilir) 
Bere (Polar veya benzeri)

İlkyardım (Sürekli kullandığınız ve özellikle ihtiyaç duyacağınız kişisel ilaçlar) Rehberlerde geniş kapsamlı ilk yardım çantası bulunmaktadır.

Fotoğraf makinesi (Yedek pil ve film)

 

 

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 25 kişiyle yapılır.Minimum 14 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 15 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali 15 gün öncesine kadar iade edilir.15 günden sonra tur fiyatının %30 bir hafta kala tur fiyatının %50 kesinti yapılır. Tura 4 gün kala ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Banka Transferi - Paypal - Nakit Ödeme -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil Olanlar


  • Ara Transferler
  • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
  • Kahvaltı
  • Akşam Yemeği
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Seyahat Sigortası

Hariç Olanlar


  •     Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)    
  •     Rafting organizasyonu (İsteğinize bağlı olarak ekstra yapılır. Herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir)    
  •     Şehirler arası ulaşım bedeli    
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64