Uludağ Hafta Sonu Kayak Turu
Bursa, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Bu tur için tarihler henüz belli değil, detaylı bilgi almak için 02122519864 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 399 ₺
Çocuk 0 ₺

Toplam 399 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Uludağ Hafta Sonu Kayak Turu
Uludağ, olağanüstü tabii Yapısı, bitki örtüsü faunasının zenginliği ile 1961 Yılında Milli Park ilan edilmistir ettik. Ülkemizin en önemli kış sporları ve kış turizmi merkezidir. Kayık tesislerinin yeterliliği ile konaklama imkanları Uludağ'ın vazgeçilmez bir tatil yöresi olmasını sağlamaktadır. Yaz aylarında kampçılık, trekking ve günübirlik piknik alanı Uludağ'ı yararlanılması için onun mevsim çekici kılmaktadır. Uludağ Aralık -Mart tarihleri ​​arasında 120 gün / yıl süreli kayak mevsimine sahiptir

Ülkemizdeki ilk kayık merkezlerinden biri olan Uludağ halen kayak yapmak ve kayak öğrenmek isteyen birçok kişiye ev sahipliği yapmaya devam etmek. Uludağ'da bulunan kendi Telesiyej'i bulunan otelimizde iki gün, sınırsız Kayak pas ile doyasıya kayak yapma keyfini yaşayacağız. Turumuz İki Süre'de gerçekleşalı. Kayak yaparken daha çok zaman kalması için Cuma akşamı Uludağ'a doğru yola çıkıyoruz. Akşam saat 23.00 dolaylarında otelimize yerleşiyoruz. Otelde yatmadan önce isteyen katılımcılar akşam yemeği yiyebileceklerdir. Cumartesi ve Pazar tüm kayak yapıyoruz siz kay sınadınız kayak yapıyoruz. Programımızda Cennetkaya'da cankurtaran olacaklar ya Karkay, Osman Yüce ve Cennetkaya pistlerinde kayık imkânımız olacak.

Program
1.GÜN: İstanbul'dan YOLA ÇIKIŞ. Otel'e Yerleşme
Grubumuzu araç kalkış noktalarından alip, yolculuğumuza basliyoruz. İncirli saat 20.00, Mecidiyeköy 20.15, Kozyatağı Kayalar Petrol 20.30, Bostancı 20.40 Katılımcılarımızı alıp Yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 00.30 dolaylarında otelimize yerleşiyoruz. Gece çorbası ve soğuk meze ikramı.
 
2.GÜN: TÜM GÜN KAYAK
Sabah otelimizde Alacağımız Kahvalti Ardından kiralayacağımız kayakları Seçiyoruz. Ardından öğle yemeğine kadar serbest kayak yapıyoruz. (Programımızda Cennetkaya'da cankurtaran olacak ya Karkay, Osman Yüce ve Cennetkaya pistlerinde kayık imkanım olacaktır) İlk gün kayak yapamayan katılımcılarla, öğle yemeğine kadar rehberimiz kayak bilgileri vermeye çalışacaktır. Öğle Yemeği otelimizde. Öğleden sonra kayak yapmaya devam ediyoruz. Beş çayı ve akşam yemeği için otelimizde.


3.GÜN: TÜM GÜN KAYAK VE DÖNÜŞ
Kahvalti sonrasında Tüm gün kayak Yapıyoruz. Öğle Yemeği otelimizde. Akşam saat 17.00 dolaylarında otelimizden çıkışımızı alarak İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyoruz.

 Dahil Olan Hizmet
-Bütün Transferler,
-2 gece tam pansiyon accord mutabakat,
-2 akşam yemeği, 2 Öğle yemeği, 2 sabah kahvaltısı,
-Sınırsız kayak pas

Dahil Olmayan Hizmetler
-Yolda SHEPHERD 'S SALAD alınan,
-Şehirlerdeki Öğle yemekleri,
-Kayak kirası,

Kayak kirası günlük 35-55 TL dolaylarındadır. Kayak modeline göre değişmektedir.

Ulaşım
Volkswagen lüks da 27 kişilik yarım otobüs YA minibüs.

Araç Hareket Yerleri
İncirli -Alfemo Mağazası Önü 20.00
Mecidiyeköy -Teknosa 20.15
Kozyatağı -Kayalar Benzin 20.30
Bostancı-E 5 Köprü 20.40

Konaklama,
Turumuz Otel'in konaklamalı gerçekleştirilir. 2-3-4 kişilik odalar. Odalarda banyo tuvaleti

Rehber
Rehberlerimiz A.Ş. ekibimizin tanıtımı için tıklayın ... :)
Rehberlerimiz; Sosyal ilişkiler güçlü, Gezi yapılacak bölgeleri araştırmacı bir ruhla inceleyen, sizlerin bölgelereye özdeşlik kurmanızı sağlayacak deneyimli kişilerdir.

Gerekli Malzemeler
Bulunduracağınız malzemeler, var İMKB'ye olanağınız; Bu işler için özel olarak tasarlanmış, her zaman için en iyi malzeme olmasını öneririz; Fakat yapacağımız aktivitede giyeceğiniz herhangi bir malzemeyle doğa ve teknik uyumunu yakalayarak başarabilirsiniz. Önemli olan bir çeşit aktiviteyi isteyip, yapmak için cesaret göstermektir. Yinede aşağıda listeye göre hazırlık yaparsanız sizin için daha yararlı olur.
Küçük Bir sırt çantası (Günlük yürüyüşlerde yedek eşyanızı A.Ş. kumanyanızı koyacağınız Yaklasik 25 lt. Sırt çantası)
Yürüyüş ayakkabısı (Bileğinizi kavrayan, Yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ettik tabanında bol tutamağı Bulunan)
Spor ayakkabı (Yürüyüş haricinde giyeceğiniz ziyaretinde yedek Olarak bulunacak az Yer kaplayan hafif ayakkabı) 
Sweat-shirt (Uzun kollu polar Veya sentetik Üst giysi)
Pantolon (Sentetik Veya kutup, erken kuruyan, Geniş kesim)
Fotoğraf makinesi

İlke ve Şartlar

Çeşitli Bilgiler *Turumuz maksimum 45 kişiyle yapılır. Minimum 10 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir. *Turumuza en geç 25 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir. *Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez. *Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. *Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 2


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64