Çocuklarla Sonbahar Kampı
Istanbul
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 340 ₺
Çocuk 0 ₺

Toplam 340 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Çocuklarla Sonbahar Kampı 
Artık geleneksel bir hâl alan, hem yetişkin hem de çocuklu ailelerle birlikte düzenlediğimiz 'Çocuklu Bahar Kampları'nın Sonbahar versiyonu 13-14 Ekim'de ;)

Hep birlikte gözümüzün alabildiği geniş düzlüklerde koşup yuvarlanmaya; ağaçlara sarılmaya, doğanın tüm güzelliklerini sadece kitaplarda değil; yerlerinde, doğal hayatlarında görmeye; gökyüzünde yıldızları saymaktan yorulmaya, kamp ateşinde patates közlemeye, doğayla iç içe bir haftasonu geçirmeye gidiyoruz.

Kısaca Plan ve Detaylar..
Rotamız Osmaneli; tarihteki adıyla Lefke.. Kralların Anadolu'ya geçtiği yollara ve Kurtuluş Savaşı'nın stratejik toplantılarının yapıldığı ilçemiz. Doğası, Sakarya nehri ve bu nehrin kolu olan Göksu deresinin kattığı güzelliklerle dolu..

Kampımızı Göksu deresinin Uludağ'dan getirdiği kar sularının seslerini dinleyeceğimiz Dereyörük köyünün yanı başında, eski bir ilkokulun çam ağaçlarının gölgesindeki çayır çimen bahçesinde kuracağız. Tuvalet ve çeşmemiz de olacak, gayet konforlu bir alandayız yani :) Ayrıca yürümek isteyenleri de düşündük, kampa geçip keyif yapmak yerine doğada yürüyüş yapmak isteyenler için de güzel sürprizlerimiz olacak ;)

Program;
1.Gün Cumartesi
Belirlediğimiz saat ve noktalarda buluşarak yola koyuluyoruz. Kahvaltı molamızın ardından yolculuğumuzu sürdürüp bölgeye ulaşır ulaşmaz kamp alanımıza gidiyoruz ve çadırlarımızı kuruyoruz. Sonrasında Belanalan köyünden dileyenlerle kral yolunu takip ederek 2 saatlik bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüş sırasında akşam kamp ateşini tutuşturmak üzere çalı çırpı odun tahta ne bulursak toplayıp kamp alanına götüreceğiz :) Kamp ateşini yakıp akşam yemeğimizi yedikten sonra, kamp ateşimizin başında çay, kahve..vs bilimum içecekler ve kamp ateşimizin küllerine gömeceğimiz patates eşliğinde geceyi tamamlayacağız. 

2.Gün Pazar
Köy ürünleri ve klasikleşen Tamzara kamp kahvaltısı spesiyallerimizle uzun ve bir o kadar da keyifli bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Dereyörük köyünde ve Göksu deresi kenarlarında gezintiler yaparak kampımızı topluyoruz. Osmaneli'de tarihi evlerden oluşan sokakları ve kiliseyi gezerek Sakarya nehri kenarında öğlen yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrası belediye standından yöresel alışverişler yaparak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Ödenek; 340 TL (nakit) 
*0-6 yaş koltuk bedeli olarak 100 TL,
**07-12 yaş 200 TL (çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyn yanında geçerlidir)

Neler dahil? 
-Gidiş/dönüş tüm ulaşımlar,
-Tüm kamp malzemeleri, (Çadır, uyku tulumu, mat)
-1 kahvaltı, 1 akşam yemeği,
-1 öğle atıştırmalığı,
-Seyahat sigortası,
-Rehberlik

Cebinden ne çıkacak? 
-İlk gün kahvaltı,
-2.gün öğle yemeği,
-Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler, kişisel harcamalar.

Konaklama;
1 Gece Dereyörük köyünde çadır konaklaması yapacağız.
Kullandığımız çadırlar yüksek irtifa çadırları olup 3 kişilik çadırda iki kişi konaklar.

Hazırlık İçin; 
Tüm kamp malzemeleri tarafımızdan verileceği için illa ki çadır-tulum sahibi olmana gerek yok. Akşam kamp ateşi başında otururken sırtına birşeyler almak istersin diye polar, sweat tarzı birşeyler bulundurmanda fayda var. Yürüyüşe uygun rahat bir ayakkabı, yedek tişört, çorap, alt giysi..vs, küçük bir sırt çantası yeterli olacaktır.

Ulaşım; 
İncirli Alfemo 06.30
Mecidiyeköy Teknosa 06.45
Kadıköy Evlendirme 07.00

İlke ve Şartlar


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64İlgili Turlar