Çocuklarla Bahar Kampı
Osmaneli, Bilecik, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 345 ₺

Toplam 345 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Baharı Çocuklarla Karşılamaya Gidiyoruz..
Gözümüzün alabildiği geniş düzlüklerde koşup yuvarlanmaya; ağaçlara sarılmaya, karıncaları, yaban arılarını kitaplarda değil doğal hayatlarında görmeye; gökyüzünde yıldızları saymaktan yorulmaya, kamp ateşinde patates közlemeye, doğanın bize sunduğu her türlü sürprizi başımız üstünde kabul etmeye gidiyoruz.

Kısaca Plan ve Detaylar ..
Rotamız Osmaneli; Tarihteki adıyla Lefke .. Kralların Savaşı'nın stratejik buluşmaları yapıldığı ilçemiz ve Anadolu'nun geçtiği yollara ve Kurtuluş'a. Doğası, Sakarya nehri ve bu nehrin kolu olan Göksu deresinin kattığı güzelliklerle dolu ..

Kampımızı Göksu deresinin Uludağ'dan getirdiği kar sularının seslerini dinleyeceğimiz Dereyörük köyü yanı başında, eski bir ilkokulun çam ağaçlarının gölgesindeki çayır çimen bahçesinde kuracağız. Tuvalet ve çeşmemiz de olacak, gayet konforlu bir alandayız yani :)

Program;
1.Gün Cumartesi

Belirlediğimiz saat ve noktalarda buluşarak yola koyuluyoruz. Kahvaltı molamızın ardından yolculuğumuza devam ederek Osmaneli'nin Belenalan köyüne ulaşıp kampımızı kurmaya başlıyoruz. Sonrasında dileyenlerle yaklaşık 2 saatlik bir sürede eski kral yolunun Dereyörük köyüne kadar olan kısmını yürüyeceğiz. Yürüyüş sonrası kamp alanımıza ulaşıp akşam yemeği hazırlıklarımıza başlıyoruz. Akşam yemeğinden sonra kamp ateşimizin etrafında şarkılar türküler eşliğinde ve sürprizlerle geceyi noktalıyoruz.. Ateş üstünden atlamak ve kamp alanımızın etrafında ki gül köklerine dileklerimizi gömmek serbest :)

2.Gün Pazar
Köy ürünleri ve klasikleşen Tamzara kamp kahvaltısı spesiyallerimizle uzun ve bir o kadar da keyifli bir kahvaltı yaparak güne başlayacağız. Kahvaltı sonrası Dereyörük köyünde ve Göksu deresi kenarında gezintiler yaparak kampımızı topluyoruz. Köyde otlaklara çıkmışlarsa kuzu ve oğlakları da sevebiliriz :) Osmaneli'de tarihi evlerden oluşmuş sokakları ve kiliseyi gezerek Sakarya nehri kenarında öğlen yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrası belediye standından yöresel alışverişler yaparak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Ödenek ; 345 TL * (nakit)
* 0-6 yaş koltuk ücreti 120 TL, 7-12 yaş 220 TL

Neler dahil?
-Gidiş / dönüş tüm ulaşımlar,
-Tüm kamp malzemeleri, (Çadır, uyku tulumu, mat)
-2 kahvaltı, 1 akşam yemeği,
-1 öğle atıştırmalığı,
-Seyahat sigortası,
-Rehberlik

Cebinden ne çıkacak?
-2.gün öğle yemeği,
-Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler, kişisel harcamalar.

Konaklama;
1 Gece Dereyörük köyünde çadır konaklaması yapacağız. Kullandığımız çadırlar yüksek irtifa çadırları veya 3 kişilik çadırda iki kişi konaklar.

Hazırlık İçin;
Tüm kamp malzemeleri için tarafımızdan verileceği için illa ki çadır-tulum sahibi olmana gerek yok. Akşam kamp ateşi başında otururken sırtına birşeyler almak istersin diye kutup, ter tarzı birşeyler fayda var. Yürüyüşe uygun rahat bir ayakkabı, yedek tişört, çorap, alt giysi..vs, küçük bir sırt çantası için uygun!

Ulaşım;
İncirli Alfemo 06.30
Mecidiyeköy Teknosa 06.45
Kadıköy Evlendirme 07.00

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 25 kişiyle yapılır. Minimum 12 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilebilir. *18 yaşından küçük katılımcılarımızın yanlarında bir ebeveyn olması gerekmektedir. *Gezilerimizde küçük araçlar kullanıldığı için hazırlıklarınızı yaparken küçük boy çanta getirmeniz gerekmektedir. *Turumuza en geç 15 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir. *Rezervasyon iptali 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur fiyatının %30'u, bir hafta kala tur fiyatının %50'si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala ücret iade edilmez. *Rehberler koşullara göre tur programındaki günleri değiştirebilir. *Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. *Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64