Çocuklarla Bahar Kampı
Osmaneli, Bilecik, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 275 ₺

Toplam 275 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Çocuklu Bahar Kampı 
Gözümüzün alabildiği geniş düzlüklerde koşup yuvarlanmaya; ağaçlara sarılmaya, karıncaları, yaban arılarını kitaplarda değil doğal hayatlarında görmeye; gökyüzünde yıldızları saymaktan yorulmaya, kamp ateşinde patates közlemeye, doğanın bize sunduğu her türlü sürprizi başımız üstünde kabul etmeye gidiyoruz.

Çocuklarla kamp ..
Normal koşullarda planladığımız kamp ve yürüyüşlere 12 gibi bir çocuk ailelerinin onaylanması ve bilgisine katılabiliyor. Zaman zamanında, özellikle çocuklu ailelerin çocuklarıyla birlikte katılacağı kamplar organize ediyoruz. Her yıl kendi etkinleştireceğiniz bu etkinlik çocukların gelişiminde doğa uyumu ve farklı koşullara adaptasyon konusunda mutlaka çok keyiflidir!

Çocukların doğayı tanıma ve sevmesi için, yılda en az bir kez doğada kamp yapmayı kesinlikle öneriyoruz. 

Kısaca Plan ve Detaylar ..
Rotamız Osmaneli; Tarihteki adıyla Lefke .. Kralların Savaşı'nın stratejik buluşmaları yapıldığı ilçemiz ve Anadolu'nun geçtiği yollara ve Kurtuluş'a. Doğası, Sakarya nehri ve bu nehrin kolu olan Göksu deresinin kattığı güzelliklerle dolu ..
Kampımızı Göksu deresinin Uludağ'dan getirdiği kar sularının seslerini dinleyeceğimiz Dereyörük köyü yanı başında, eski bir ilkokulun çam ağaçlarının gölgesindeki çayır çimen bahçesinde kuracağız. Tuvalet ve çeşmemiz de olacak, gayet konforlu bir alandayız yani :)

Program;
1.Gün Cumartesi

Belirlediğimiz saat ve noktalarda buluşacağımız yola koyuluyoruz. Kahvaltı molamızın ardından yolculuğumuzu, kampanya alanımıza gidiyoruz ve çadırlarımızı kuruyoruz. Sonrasında Belanalan köyündeki dileyenlere kral yolunu takip ederek 2 saatlik bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüş sırasında, kamp ateşini başında çay, kahve..vs bilimum içecekler ve kamp atmosferi küllerine gömeceğimiz patates eşliğinde geceyi tamamlayacağız. Kamp ateşini yaktığımızda yeşekkür ediyoruz. 

2.Gün Pazar
Köy ürünleri ve klasikleşen Tamzara kamp kahvaltısı spesiyallerimizle uzun ve bir o kadar da keyifli bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Dereyörük köyünde ve Göksu deresi kenarında gezintiler yaparak kampımızı topluyoruz. Köyde otlaklara çıkmışlarsa kuzu ve oğlakları da sevebiliriz :) Osmaneli'de tarihi evlerden oluşmuş sokakları ve kiliseyi gezerek Sakarya nehri kenarında öğlen yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrası belediye standından yöresel alışverişler yaparak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Ödenek ; 275 TL * (nakit) 
* 0-6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş 175 TL 

Neler dahil? 
-Gidiş / dönüş tüm ulaşımlar,
-Tüm kamp malzemeleri, (Çadır, uyku tulumu, mat)
-2 kahvaltı, 1 akşam yemeği,
-1 öğle atıştırmalığı,
-Rehberlik sigortası,
-Rehberlik

Cebinden ne çıkacak? 
-İlk gün kahvaltı,
-2.gün öğle yemeği,
-Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler, kişisel harcamalar.

Konaklama;
1 Gece Dereyörük köyünde çadır konaklaması yapacağız. Kullandığımız çadırlar yüksek irtifa çadırları veya 3 kişilik çadırda iki kişi konaklar.

Hazırlık İçin; 
Tüm kamp malzemeleri için tarafımızdan verileceği için illa ki çadır-tulum sahibi olmana gerek yok. Akşam kamp ateşi başında otururken sırtına birşeyler almak istersin diye kutup, ter tarzı birşeyler fayda var. Yürüyüşe uygun rahat bir ayakkabı, yedek tişört, çorap, alt giysi..vs, küçük bir sırt çantası için uygun!

Ulaşım; 
İncirli Alfemo 06.30
Mecidiyeköy Teknosa 06.45
Kadıköy Evlendirme 07.00

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 25 kişiyle yapılır. Minimum 12 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilebilir. *18 yaşından küçük katılımcılarımızın yanlarında bir ebeveyn olması gerekmektedir. *Gezilerimizde küçük araçlar kullanıldığı için hazırlıklarınızı yaparken küçük boy çanta getirmeniz gerekmektedir. *Turumuza en geç 15 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir. *Rezervasyon iptali 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur fiyatının %30'u, bir hafta kala tur fiyatının %50'si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala ücret iade edilmez. *Rehberler koşullara göre tur programındaki günleri değiştirebilir. *Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. *Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64