Kaçkar Kış Foto Safari
Trabzon, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 350 ₺
Çocuk 0 ₺

Toplam 350 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 105 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

KAÇKAR ETEKLERİNDE KIŞ FOTO SAFARİ YOLCULUĞU

Bizlere dört mevsim farklı güzellikler sunan Doğu Karadeniz coğrafyasının gözbebeklerinden; beyaza bürünmüş Kaçkarların eteklerinde fotoğraf sanatçısı Mustafa Ertekin hocamızın eşliğinde karla, fotoğrafla, eğlenceyle, horonla iç içe bir haftasonuna ne dersin? Hayır demeyeceğin için biletlerini erkenden al, fırsatı kaçırma ;)

1.GÜN 27 OCAK CUMA> TRABZON-MEMİŞAĞA KONAĞI-DAĞMARAN TEPESİ-ÇAMLIHEMŞİN-AYDER YAYLASI
Grubumuzu havaalanında karşılayıp gezilerimize başlıyoruz. İlk durağımız olan Memişağa (Kastel) Konağı'nı gezip yolculuğumuza devam ediyoruz. Rize'ye ulaşıp Dağmaran Tepesi'nden (Şahin Tepesi) güzel bir manzara seyri yaparak güzergah üzerinde Çamlıhemşin'e de bir selam verip Ayder Yaylasında konaklayacağımız tesise doğru hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşip akşam yemeğimizi yedikten sonra kuzinede patates ve taze demlenmiş çayla içimizi ısıtıp günü sonlandıracağız.

2.GÜN 28 OCAK CUMARTESİ> KAÇKAR ETEKLERİNDE GÜN BOYU FOTOĞRAF ÇEKİMİ-KAR EĞLENCESİ-LAZBOARD
Sabah kahvaltısı sonrası programımızın startını veriyoruz. Önce Ayder’i keşfetmek üzere bir sabah yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Bu yürüyüşte bolca fotoğraf çekme olanağımız ve doğal bir platoda fotoğraf denemelerimiz olacak. Mustafa Ertekin hocamızın eşliğinde gün boyu fotoğraf çekimlerimizi sürdüreceğiz. İsteyenler günün geri kalan zamanını Ayder’de çeşitli kar eğlenceleri ile geçirebilir. Kızaklarla kayıp lazboard denemeleri yaparak karda bolca eğlenip günü sonlandırıyoruz. Akşamüstü isteyenler kaplıca keyfi yapabilir. Akşam yemek sonrası eğlence bitmiyor tabii :) Yöresel müzik ve horonla geç saatlere kadar eğleniyoruz. 

3.GÜN 29 OCAK PAZAR> FIRTINA VADİSİ GEZİSİ-KONAKLAR MAHALLESİ-TRABZON
Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp tesisten ayrılarak Fırtına Vadisine doğru hareket ediyoruz. Çat Vadisinde Konaklar Mahallesi gezisi yapacağız. Öğle yemeğimizi bölgede yöresel menüyle almanızı önerebiliriz (ekstra) ya da sahilde lezzet duraklarından birine de girebiliriz. Daha sonra gezilerimize devam edip grubumuzun dönüş saatine göre programımızı sürdürerek Trabzon’da havaalanından saat 18.00 dolaylarında yolcu ediyoruz.

Neler dahil? 
- Bölgedeki bütün transferler, 
- 2 gece konaklama,
- Otelde 2 kahvaltı, 2 akşam yemeği
- Cumartesi akşamı canlı müzik, horon ve eğlence,
- Bölge mihmandarlığı, 
- Mustafa Ertekin fotoğraf rehberliği,
- Milli park giriş ücretleri,
- Fırında patates, çay ikramı
- Seyahat sigortası 

Cebinden ne çıkacak? 
- Şehirler arası ulaşım bedeli. İstanbul(vb)-Trabzon / Trabzon-İstanbul (vb)
- Öğlen yemekleri, 
- Kaplıca girişi, bahşişler vb. 

Nerede Kalacağız?
2 gece Ayder Natura Lodge Otel - www.naturaotel.com

Buluşma Planı:
-27 Ocak Cuma; saat 11.00 dolaylarında Trabzon’da hava alanından çıkmış olacağız. Buna uygun olarak ulaşımınızı ayarlamanız gerekmektedir. Otobüs ile gelen katılımcılarımızı 11.30 civarında Trabzon Otogar'dan alacağız. Turumuza akşam/geç vakit katılmak isteyen katılımcılar Havaş ile Ardeşen ilçesine gelerek oradan Ayder’e ulaşarak odalarına yerleşebilirler.
-29 Ocak Pazar; dönüş günü ise saat 18.00 ve sonrasında Trabzon’dan dönüş organizasyonu yapmanız gerekir. Erken dönüşlerde yine Havaş servislerini kullanabilirsiniz.

Hazırlık İçin; 
Karlı bir programa dahil olacağımız için kendinizi soğuktan koruyacak şekilde hazırlanmakta ve yedek kıyafet, ayakkabı..vb eşyalar bulundurmakta fayda var :)

İlke ve Şartlar


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 3 | Gece : 2


Dahil Olanlar


 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Akşam Yemeği
 • Kahvaltı
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Ara Transferler

Hariç Olanlar


 •     Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)    
 •     Rafting organizasyonu (İsteğinize bağlı olarak ekstra yapılır. Herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir)    
 •     Şehirler arası ulaşım bedeli    
 •     Öğlen yemeği    
 •     Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler    
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64İlgili Turlar