Erken Rezervasyon İndirimi 14/03/2017
Karadeniz Turlarında Erken Rezervasyon

2020 yılı yaz sezonu için Karadeniz Turlarında erken ödeme indirimi; yani erken rezervasyon kampanyası başlatıyoruz.

Kısaca açıklamak gerekirse erken rezervasyon, her yılın Şubat ayında başlayan ve Nisan ayı ortalarına kadar uzanan indirim günleri olarak adlandırılıyor. Yaz ayları için planladığınız bir tatili önceden parasını ödeyip satın alıyorsunuz ve bu erken ödemenin karşılığında da size oldukça ciddi indirimler yapılıyor :)

Adım adım Erken Rezervasyon..

1. Tatil Tarihlerinizi Belirleyin
Erken rezervasyonun adından da anlaşılacağı üzere mümkün olduğunca 'erken' yapılması tatil için ödenecek tutarın daha az olmasını sağlıyor. Ayrıca sunulan indirim oranları, ilk erken rezervasyon dönemlerinde en yüksek oranlardayken sonrasında giderek düşüyor. Bunun haricinde, olası yer bulamama durumlarının önüne geçmek için de erken karar vermenin avantajları oldukça fazla..

Çoğunuz “6 ay önceden ne zaman izin alabileceğimi nereden bileceğim?” diyordur fakat turlarımıza kayıt olmak, ilerleyen günlerde tarihlerinizi değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor :) Kayıt olup ödemenizi yaptıktan sonra da seçmiş olduğunuz tur tarihini değiştirme şansını size veriyoruz.

2. Doğu Karadeniz’de Gideceğiniz Turu Seçin
Doğu Karadeniz’e geliyorsunuz bunda hemfikiriz :) Öncelikle ilk kez Doğu Karadeniz’e geliyorsanız kesinlikle bu Turu öneriyoruz. Eğer daha önce Doğu Karadeniz gezisi yaptıysanız bu sefer seçenekleriniz artıyor. Erken rezervasyon seçeneğinden faydalanacağınız diğer tur seçeneklerimiz de burada

3. Tatile Gideceğiniz Haftayı Seçin
Doğu Karadeniz’e geleceğiniz turu seçtikten sonra hemen tarihinizi belirleyin. Bu durum bizim için önemli olmakla birlikte, sizler için de uygun fiyatlı uçak bileti ve ulaşım organizasyonu açısından da önemlidir. Zira, yapmış olduğumuz gezilerde Trabzon buluşmalı organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Hâl böyle olunca ülkenin her yerinden katılımcılar turlara katılabilmiş oluyor. 

4. Uçak Firmasını Seçin, Bileti Erkenden Alın
Katılacağınız tura ve tarihe karar verdikten sonra, uçak ulaşımıyla ilgili en uygun fiyatı veren firmayı bulun. Her uçak firması kendi iç kampanyasını çeşitli dönemlerde oluşturmaktadır. İster bu kampanya dönemlerini takip edip rezervasyonunu yaparsınız, isterseniz erken rezervasyon avantajı sonrası uçak biletlerinizi ayarlayabilirsiniz. Her iki durumda da avantajlısınız.

5. Erken Rezervasyon Yapın
2020 yılı için Erken Rezervasyon uygulayacağımız ilk önem 14 Şubat Sevgililer Günü'nde başlayıp 31 Mart'ta son bulacak ;) Bu tarihler arasında Erken Rezervasyon uygulanan turlara katılımlarda, ilan edilen fiyatlar üzerinden kişi başı 200 TL'lik indirim hakkınız bulunmaktadır.. 

6. Uygun Ödemeyi Yapın
Erken rezervasyon dönemini içine alan tarihlerde kayıt yaptıran herkes belirtilen indirimden yararlanır. Rezervasyonun kesinleşmesi için tur ödemesini yapmanız gerekmektedir. Açıklanan tur fiyatı üzerinden yapılan indirim sonucunda oluşan tutarın %20'lik ödemesinin nakit veya banka havalesi ile ödenmesi sonrası rezervasyonunuz kesinleşir. Kalan tutarı kredi kartı, nakit ve banka havalesi ile ödemek mümkündür. Her hangi bir iptal söz konusu olduğunda hakkınız ya başka bir tur için saklı kalır, ya da ödemenizin tamamını geri alırsınız.

7. Tatilin Keyfini Çıkarın
Yurt dışında uzun yıllar önce başlayan erken rezervasyon avantajları yavaş yavaş ülkemiz için de yaygınlaşıyor. Bizler de bu yaygınlaşma sürecine katkı sağlamak istiyoruz. Biliyoruz ki halen çoğumuz son dakika karar verip haftalık turları son 10-15 gün öncesinde satın alabiliyoruz. Açıkçası bu durum bizlerin organizasyon yönetimlerini de kısıtlıyor fakat her geçen gün artan erken rezervasyon talebi doğru adımlarla ilerlediğimizi göstermekte.

Doğu Karadeniz her yıl farklı bir güzelliğini gösterecek büyüleyicilikte. Bundan dolayı tatil planınızda mutlaka bir hafta Doğu Karadeniz tercihi yapmanızı öneriyoruz. Bu tercihi erken rezervasyon ile perçinleştirin, tatilin keyfini şimdiden çıkarın.