Karadeniz'de Giresun Başlangıçlı Turlar ve Erken Rezervasyon Fırsatı 02/03/2018


1 Mart dedik, değişim dedik, yenilik dedik.. Hoşunuza gidecek dedik..

Hadi bi bakalım gerçekten de hoşunuza gidecek mi ;)

Bildiğiniz gibi yaz sezonunda düzenlediğimiz Karadeniz turlarının neredeyse tamamını Trabzon'da başlatıp yine Trabzon'da sonlandırıyorduk..

Fakat özellikle bu sene için Giresun'dan gelen ısrarlı taleplere kayıtsız kalamadık ve bu yıldan itibaren iki turumuzun başlangıç ve bitiş noktalarını Giresun-Ordu havaalanından yapmaya karar verdik.

Üstelik bu değişiklikle birlikte uçuş fiyatlarınızı çok daha ekonomik bir hâle getirecek bir adım da atmış olduk, bunu da unutmamak lazım :)

Kısaca açıklamak gerekirse; sabah uçuşuyla gelecek olan misafirlerimizi Giresun- Ordu havaalanından alıp, her şeye rağmen "ben Trabzon'dan katılacağım" diyen katılımcılarımızı da öğleden sonraki sitemizde belirttiğimiz saat dilimlerinde turumuza dahil edebileceğiz.

Dönüş yolunda da, turumuzu yine aynı şekilde Giresun-Ordu havaalanında sonlandıracak şekilde plan yaptık. Trabzon'dan dönmek isteyenleri de belirli bir saat diliminde yine Trabzon havaalanına bırakacağız merak etmeyin :)

Güncellenen program ve ulaşımla ilgili tüm detaylar için;
http://www.tamzaratur.com/tours/turkey/trabzon-turkiye/dogu-karadeniz-turu


E madem öyle, biz de bi kampanyayla bu değişimi iyice cazip kılalım ;)
Bu arada, bu değişimle birlikte hem uygun fiyata uçak bileti alabilmenin mutluluğunu yaşarken üzerine bir de bizden bi 'Erken Rezervasyon' kampanyası gelse nasıl olur? Kaymaklı ekmek kadayıfı.. Yok yok çıtır çıtır laz böreği olur ;)

01-15 Mart tarihleri arasında kayıt olup tur ödemesini gerçekleştiren herkes hem Doğu Karadeniz hem Doğu Karadeniz Yaylaları turlarının 2017 yılına ait satış fiyatlarından faydalanabilecek..

Tarih ve tur detaylarına ulaşabilmen için;
*Doğu Karadeniz Turu;  http://www.tamzaratur.com/tours/turkey/trabzon-turkiye/dogu-karadeniz-turu
*Doğu Karadeniz Yaylaları Turu; http://www.tamzaratur.com/tours/turkey/trabzon-turkiye/dogu-karadeniz-yaylalari-turu

Sonrasını biliyorsun;

1. Tatil Tarihlerini Belirle;
Çoğunuz “nerden baksan yaza en az 4-5 ay var, ne zaman izin alabileceğimi nereden bileceğim?” diyordur fakat turlarımıza kayıt olman, ilerleyen günlerde tarihlerini değiştiremeyeceğin anlamına gelmiyor :) Merak etme, kayıt olup ödemeni yaptıktan sonra da siteden seçmiş olduğun tur tarihini değiştirme hakkın var ;)

2. Katılacağın Turu Seç;
Tamam, Doğu Karadeniz’e geliyorsun bunda hemfikiriz :) Ama hangi tura geliyorsun? Doğu Karadeniz mi, Doğu Karadeniz Yaylaları mı? Öncelikle buna karar vermen gerekiyor.. Sonrası basit :)

3. Uçak Firmasını Seçip Erkenden Biletini Al;
Katılacağın tura ve tarihe karar verdikten sonra ulaşımla ilgili en uygun fiyatı veren firmayı bulmaya çalış. Değişim sonrası belirttiğimiz gibi Ordu-Giresun havaalanı uçuşlarında fiyat avantajın çok fazla..

4. Ödeme Koşullarını Öğren;
1-15 Mart tarihleri arasında kayıt olan herkes Erken Rezervasyon fırsatından koşulsuz şartsız faydalanacaktır. Tabii bu fırsatlardan faydalanabilmek için tur ödemesi yapılması da gerekmektedir :) Bunun detayları ile ilgili bizlere ulaşman yeterli.