Uludağ'da Kayak Macerası 11/01/2017


Sırtınıza çantanızı alın ve yola koyulmaya hazır olun. İş yükünün ağırlığından ve şehir stresinden biraz olsun uzak durmanın tam zamanı. Herkes gibi sizin de dinlenmeye hakkınız var. Ne zaman ve nereye gitmek istediğinize karar verin gerisini bize bırakın. Zengin tur seçenekleri ve uygun tatil fırsatları ile her bütçeye tatil olanağı sağlıyoruz. Profesyonel çalışma kadromuz ve tatil rehberimiz ile gezip gördüğünüz tarihi mekanlar hem hafızalarınıza hem de kulaklarınıza kazınacak. Konaklama koşulları ile oldukça konforlu bir tatil geçireceksiniz.

En beğenile ve tercih edilen turlardan biri de Kayak turlarıdır. Türkiye dört mevsimi aynı anda yaşayan bir ülke. Bu nedenle kış aylarında kayak sezonu açılıyor. Bursa Uludağ'da kayak yapma fırsatını kaçırmayın. Türkiye'nin ilk teleferiği buradadır. Kış aylarında kar kalınlığı oldukça fazla olduğu için kış sporları da gelişmiştir.

Eğer eğlenceli zamanlar yaşamak istiyorsanız Uludağ'da kayak turuna katılabilirsiniz. Kış ayları geçmeden kayak yapmayı ihmal etmeyin. Uygun ödeme koşulları ile siz de düşünmeden katılım sağlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın, eğlenmek sizin de hakkınız.