Yeşil Hafta 12/02/2018


YEŞİL HAFTA Başladı..
Onların "Black Friday"i varsa bizim de Yeşil Hafta'mız var :)

Pek çoğunuzun bildiği gibi Şubat-Nisan arasındaki dönemler genellikle yaz hazırlıklarının yapıldığı, tatil planlarının yavaş yavaş ortaya dökülmeye başladığı dönemlerdir. Bu dönemlerin bir diğer güzel tarafı da 'Erken Rezervasyon' kapsamında sunulan fırsatların oldukça cezbedici olmasıdır.

Biz de bu erken rezervasyonun bir parçası olarak "12-17 Şubat" tarihleri arasında Yeşil Hafta'yı başlatıyoruz..

Nedir bu Yeşil Hafta?
Yeşil Hafta, adından da çağrışım yapacağı üzere yaz sezonunda Karadeniz bölgesinde düzenlediğimiz Doğu Karadeniz ve Doğu Karadeniz Yaylaları Turlarını içine alan ve 12-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan, çok özel fırsatlar sunan bir erken rezervasyon kampanyasıdır.

Yeşil Hafta'dan Nasıl Faydalanırım?
Çok basit.. İlan edilen tarih aralığında (12-17 Şubat) gitmek istediğin tura karar verip sitemizden tur tarihlerini seçerek bize bilgi vermen ve seçeceğin tura ait indirimli tur ücretini ödemen yeterli.

Tarih ve tur detaylarına ulaşabilmen için;
*Doğu  Karadeniz Turu; http://www.tamzaratur.com/tours/turkey/trabzon-turkiye/dogu-karadeniz-turu
*Doğu  Karadeniz Yaylaları Turu; http://www.tamzaratur.com/tours/turkey/trabzon-turkiye/dogu-karadeniz-yaylalari-turu

Biraz daha detaya girecek olursak;
-Yeşil Hafta kapsamında tur kaydını ve ödemesini yapanlar hem Doğu Karadeniz hem Doğu Karadeniz Yaylaları turlarının 2017 yılına ait satış fiyatlarından faydalanacaktır.. Şu anda sitede yer alan fiyatlar 2018 yılına ait fiyatlardır.
-Bitti mi, bu kadarcık mı? Tabii ki hayır, devamı var :) Ayrıca, kendi kaydını yapanlar yanlarında getireceği 2.kişi için sitemizde ilan edilen 2018 yılı güncel satış fiyatının sadece %50'sini ödeyecekler..
-Bitti mi? Bir kez daha hayır.. Kampanya dönemi içinde yer alan 14 Şubat Sevgililer Gününde tur ödemesini yapan çiftlere ekstra %10 indirim de bizden ;)

Şimdi arkana yaslan, çayını kahveni al ve,
 
1. Tatil Tarihlerini Belirle;

Çoğunuz “nerden baksan yaza en az 4-5 ay var, ne zaman izin alabileceğimi nereden bileceğim?” diyordur fakat turlarımıza kayıt olman, ilerleyen günlerde tarihlerini değiştiremeyeceğin anlamına gelmiyor :) Merak etme, kayıt olup ödemeni yaptıktan sonra da siteden seçmiş olduğun tur tarihini değiştirme hakkın var ;)

2. Katılacağın Turu Seç;
Tamam, Doğu Karadeniz’e geliyorsun bunda hemfikiriz :) Ama hangi tura geliyorsun? Doğu Karadeniz mi, Doğu Karadeniz Yaylaları mı? Öncelikle buna karar vermen gerekiyor.. Sonrası basit :)

3. Uçak Firmasını Seçip Erkenden Biletini Al;
Katılacağın tura ve tarihe karar verdikten sonra ulaşımla ilgili en uygun fiyatı veren firmayı bulmaya çalış. Bizim yaptığımız gibi her uçak firması da çeşitli dönemlerde kampanyalar düzenliyor..

4. Ödeme Koşullarını Öğren;
12-17 Şubat tarihleri arasında kayıt olan herkes belirtilen fırsatlardan koşulsuz şartsız faydalanacaktır. Tabii bu fırsatlardan faydalanabilmek için tur ödemesi yapılması da gerekmektedir :) Bunun detayları ile ilgili bizlere ulaşman yeterli..

Elini çabuk tut, Yeşil Hafta'yı kaçırma ;)

Diğer Blog Yazılarımızdan