Faruk Akbaş'la Kaçkar Yaylalarında Foto Safari
Çamlıhemşin/Rize, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 2,350 ₺

Toplam 2,350 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

FARUK AKBAŞ'LA FOTOĞRAF GEZİLERİ

KAÇKAR YAYLALARI 
24-27 Eylül

Kaçkar eteklerinde yer alan yaylalarda dolu dolu bir fotoğraf gezisi programladık. Birbirinden özel yayla ve rotalara yapacağımız bu farklı yolculukta 16 kişilik araçta en çok 8 katılımcı olacak.

Kalabalıktan uzak bu doğa yolculuğuna Cevdet Oğuz eşlik edecektir.  Faruk Akbaş ve Cevdet Oğuz’un gerçekleştirdiği Kaçkarlar canlı yayın sohbetine Faruk Akbaş youtube sayfasından https://www.youtube.com/watch?v=sZF9ZdIB0Y4 linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz

PROGRAM

1.Gün / Trabzon – Elevit – Hacivanak - Ayder
Grubumuzla Trabzon Havalimanında saat 09:00’da buluşup programın startını veriyoruz. Sahil yolunu kullanarak Çat Vadisi üzerinden Elevit Yaylasına ulaşıyoruz. Buradaki çekimlerimizi tamamladıktan sonra Hacıvanak yaylasına geçeceğiz. Gün bitiminde aracımıza binerek 3 gece konaklayacağımı Ayder Natura Lodge otele ulaşıp odalarımıza yerleşiyoruz.

2.Gün / Samistal – Hazindak – Sal – Pokut - Ayder
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Kavron’u geçip Samistal Yaylasına gidiyoruz. Yolda Kaçkar zirveleri  bizleri selamlayacak. Samistal yaylasında dağ ve deniz manzaralı nefis bir fotoğraf yürüyüşümüz olacak. 2,5 saatte geleneksel yayla evleriyle bilinen Hazindak’a iniyoruz. Bu arada günbatımı çekimini unutmadık. Sal/Pokut yaylaları bizi bekliyor J

3.Gün / Huser – Ombole – Satable – Koçdüzü - Ayder
Bugün İlk durak Huser yaylası. Şansımız olursa 360 derece bulut denizi fotoğraflıyoruz. Ardından çok az bilinen Ombole ve Satable yaylalarına gideceğiz. Buradan Koçdüzü gölüne geçiyoruz. Dönüşteki yaylalarımız, Pinpilona ve Msanu.

4.Gün / Fındıklı - Trabzon
Sizleri Karadeniz sahili ve son yıllarda faaliyetleri ile göz bebeğimiz olan Fındıklı ilçesine götüreceğiz. Hacimemet Tobası göleti ve isteyenin buz gibi sularına kendisini bırakacağı Picxala deresi bizleri heyecanlandıracak. Ardından ünlü Laz konaklarını fotoğraflayıp dönüş yoluna düşeceğiz. Trabzon Havalimanı’na varışımız 17:00

Ödenek: 2350 TL (Nakit tur fiyatı) - 2400 TL (KK tek çekim)

Neler Dahil?
-Trabzon’da başlayıp Trabzon’da bitecek bütün ara transferler,  
-3 Gece Konaklama
-3 Kahvaltı,
-3 Akşam yemeği,
-Faruk Akbaş öncülüğünde fotoğraf rehberliği,
-Seyahat Sigortası,

Cebinden Ne Çıkacak?
-Şehirler arası ulaşım bedeli,
-Öğlen yemekleri,
-Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)

Fotoğraf Ekipmanı
Gezi boyunca isteyenler için eğitim desteğinde bulunuyoruz

Gezi Lideri:
Dünyanın ve Türkiye'nin pek çok yerinde fotoğraf ve gezi rehberliği yapan Faruk Akbaş aynı zamanda mizahi kişiliği ile tanınır. Soru sormaktan çekinmeden yapacağınız bu eğlenceli gezi ve fotoğraf turunda birçok yeni bilgilerle döneceksiniz. Fotoğraf eğitim ve albüm kitapları bulunan Faruk Akbaş'ın Fotoğraf Teknik Okumaları, Türkiye Fotoğraf Rehberi, Fotoğrafta Pratik Kompozisyon, Gezi Fotoğrafçılığı, Fotoğraf Cepte kitapları yayınlarından bazıları.

İlke ve Şartlar


Günler : 4 | Gece : 3


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578