Özekdere Kamp Turu
İznik, Bursa, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 445 ₺

Toplam 445 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Geniş çimenlikler üzerinde unutulmaz bir hafta sonu geçireceğiz. Bunun yanında yürüyüşler de yapacağız. Özellikle Pazar günü Elmalı Köyünden Sansarak köyüne doğru uzunca bir yürüyüşümüz olacak.  

Turun Amacı: 
Haftasonları yaptığımız günübirlik gezilerimizde süreyi az bulan katılımcılar, doğa tutkunu bireyler ve gruplar için hey ay en az bir kamp programı yapıyoruz. Maliyeti uygun olan ve doğada daha çok zaman geçirmeyi ön koşul olarak gören bu kamplar İstanbul yakınında sınırlandırılmıştır. Yakın zamanda Kocaeli, Sakarya, Bursa, Yalova, gibi yerlerin yaylalarında, vadilerinde kamplar yapacağız. Bahar aylarında ise Düzce, Bolu, Kırklareli gibi yerler de programlarımız içerisinde olacak. Uzun yürüyüşler, akşamları kamp ateşi, ateş başı eğlenceleri etkinliklerimizden bazıları.

Program:
1.Gün Cumartesi
:
Katılımcılarımızı belirtilen yerlerden aldıktan sonra yola koyulup feribot’a bineceğiz ve feribotta bir kahvaltı yapacağız. Bölgeye ulaştıktan sonra ilk günkü yürüyüşümüz Kırıntı Köyünden Özekdere'ye doğru olacak. Öğle yemeğini bu yürüyüş sırasında kumanya olarak yiyeceğiz. Ortalama 3 saatlik bir yürüyüş ile kamp alanımıza varıp kampımızı kuruyoruz. Akşama barbekünün en âlâsı bizleri bekliyor :) Kamp ateşini yakmak için grupla odun topluyoruz. Artık ateş etrafında sabahlamayı başaranlar için hain planlar yapıyoruz.

2.Gün Pazar:
Kahvaltı sonrasında kampımızı toplayıp, aracımızla Elmalı Köyüne hareket edeceğiz. Köy içerisinde çeşitli avcılık ve toplayıcılık çalışması sonrası erikleri ve bilumum bulduğumuz yemişleri ceplerimize doldurup tırmanışa geçeceğiz. Yaklaşık 4 saatlik yürüyüş sonrasında Sansarak Köyü yakınlarına ulaşmış olacağız. Aracımıza binip köy içerisinde çaylarımızı içerek İstanbul yolunu tutacağız. Bir sonraki kamp etkinliği için randevulaşıp ayrılacağız. 

Ödenek; 445 TL

Neler dahil olacak?
- Ulaşım,
- Feribot geçiş ücretleri,
- Kampta 1 kahvaltı + 1 akşam barbekü
- Rehberlik,

Cebinizden ne çıkacak?
- İl gün kahvaltı ve Öğle kumanyaları,
- Belirtilen hizmetler dışında ekstra giderler

Yola Çıkış; 
Katılımcı sayısına göre minibüs ya da yarım otobüsler ile hareket edilir.

İncirli Alfemo 06.30 
Mecidiyeköy Teknosa 06.45 
Kadıköy Evlendirme 07.00
E-5 duraklarından devam..

Konaklama:
1 Gece Özekdere Köyünde çadır konaklamalı gerçekleştirilir. Kamp konaklamalarımız her türlü konfor düşünülerek organize edilir. Kullandığımız çadırlar Vaude marka en iyi dağcılık çadırlarıdır. 3 kişilik çadırda iki kişi konaklar.  Kamp malzemeleri (Yemek çadırı, masa, sandalye, mutfak ekipmanı, kişisel yemek ekipmanı) tarafımızdan karşılanır.

Gerekli Donanım:
*Trekking yürüyüşlerine uygun spor ayakkabı veya bot.
*Tercihe bağlı tozluk.
*Trekkinge uygun pantolon (bol kesim sentetik keten) 
*Spor için üretilmiş üst kıyafetler 
*Varsa kafa lambası, el feneri
*Yedek kıyafet ve ayakkabı (ıslanma çamurlanma terleme gibi durumlar için)

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 22 kişiyle yapılır. Minimum 10 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 25 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578