Dağ Çileği ve Kiraz Toplama Turu
Kocaeli, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 140 ₺

Toplam 140 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Çilekleri seviyorsunuz. Fakat hiç yabani dağ çileği yediniz mi? Minicik görüntüsüne rağmen müthiş aromalı çilekleri yeşillikler içerisinde arayıp bulup avucunuza doldurarak yemenizi tavsiye ediyoruz. Kocaeli’nin dağ köylerinde geniş çimenlik alanlarda dağ çilekleri yaygınlık gösterir. Biz bu çileklerin en iyilerini toplamak için pek ayak basılmayan alanları arşınlayacağız. Turumuz bir tür şenlik şeklinde olacak. 

Turun Amacı: 
Bu tur temel olarak dinlendirici, yürüyüş ağırlığı olmayan, elinde sepet çilek peşinde koşuşturulan özel bir turdur. Şehir insanını özlediği alanlara götürmek, onlara unutmuş oldukları doğal tatları hatırlatmak, neşe içinde olacakları faklı bir gün yaşatmak amacındayız. Çilek toplamanın yanında kiraz ağacından kiraz toplama keyfinide yaşamaya çalışacağız.

Program
Katılımcılarımızı belirtilen yerlerden aldıktan sonra yola koyuluyoruz.. Kocaeli Yuvacık ilçesine doğru yol alıp Samanlı Dağları silsilesinde yer alan 900 metreyüksekliğindeki geniş çimenlik alanlarda çilek toplama etkinliğine başlayacağız. Yeterince çilek topladıktan sonra öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek sonrası isteyen katılımcılarla yürüyüş yapabiliriz. Yürümek istemeyen katılımcılarımız toplayıcılık aktivitelerine devam edebilir veya doğanın sakin ve sessiz ortamında kendileriyle baş başa zaman geçirebilir. Gün bitiminde toparladığımız çilekleri yanımıza alarak İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Katılımcıları aldığımız noktalarda bırakıyoruz.

Ödenek; 140 TL

Neler dahil olacak?
- Ulaşım,
- Rehberlik,

Cebinizden ne çıkacak?
- Kahvaltı ve Öğlen yemeği 
- Belirtilen hizmetler dışında ekstra giderler

Yola Çıkış; 
Katılımcı sayısına göre minibüs ya da yarım otobüsler ile hareket edilir.

İncirli Alfemo 06.30 
Mecidiyeköy Teknosa 06.45 
Kadıköy Evlendirme 07.00
E-5 duraklarından devam..

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 25 kişiyle yapılır. Minimum 10 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 25 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578