Kestane Toplama Turu
Kocaeli, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 195 ₺

Toplam 195 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

"Kestane kebap yemesi sevap" naralarıyla yapacağımız keyifli bir toplayıcılık etkinliği gerçekleştiriyoruz. Asıl amacımız tabii doğada hoşça vakit geçirmek. Bunun içinde toplayıcılık fikrini canlandırmayı ve doğa ananın veriminden sembolikte olsa faydalanmayı amaçlıyoruz. Her yıl Ekim ayının ilk üç hafta sonu Kocaeli, Yalova, Sapanca ve tabiî ki Bursa’da yoğun bir kestane toplama etkinliği yapılır. Doğa bu ayda binbir renge bürünür. İşte bizlerde bu şölene abartmadan, aç gözlü olmadan, değerli kestane ağaçlarına zarar vermeden, doğanın kucağından, ağaçlardan dökülen kestaneleri toplayabildiğimiz kadar dahil olacağız. 

Program:
Belirtilen saatlerde kalkış noktalarından katılımcılarımızı alarak yola koyuluyoruz. Kocaeli sırtlarına doğru yolumuza devam edip saat 10.30 dolaylarında belirleyeceğimiz alanda toplama işlemimize başlayacağımız noktaya ulaşmış olacağız. Artık bütün gün doğadayız. Kâh bir ağacın altında, kâh dere yatağında kâh çimenin üstünde uzanarak günü tadını çıkaracağız. Ellerimizde poşetler, sırtımızda günlük sırt çantamız kestane toplama ve doğada toplayıcılık yapma keyfine varacağız. Kısa bir öğle molası sonrası orman içinde yapacağımız yürüyüş sonrası vakitlice İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyor olacağız..

Ödenek; 195 TL (nakit)

Neler dahil olacak?
- Ulaşım,
- Rehberlik,

Cebinizden ne çıkacak?
- Kahvaltı-Öğlen yemeği
- Belirtilen hizmetler dışında ekstra giderler

*Pandemi dolayısıyla tesis yemeklerini kaldırmış bulunmaktayız. Yemekleriçin ister evinizden börek-poğaça-sandviç tarzı yiyecek getirebilir veya güzergah üzerinde vereceğimiz market alışveriş molasında temin edebilirsiniz

Yola Çıkış; 
Katılımcı sayısına göre minibüs ya da yarım otobüsler ile hareket edilir. Minibüslerde max. katılımcı sayısı 8, midibüslerde 14 kişidir.

İncirli Alfemo 06.30 
Mecidiyeköy Teknosa 06.45 
Kadıköy Evlendirme 07.00
E-5 duraklarından devam..

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 27 kişiyle yapılır. Minimum 10 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 7 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578İlgili Turlar