Gruba Özel Doğu Karadeniz Yaylaları Turu
Rize, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 3,800 ₺

Toplam 3,800 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 500 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Gruba Özel Doğu Karadeniz Yaylaları Turu Tur Videosu - Tur Anlatımı
Tur Detayları

DOĞU KARADENİZ KAÇKAR YAYLALARI TURU 2021
7/15 AĞUSTOS 2021
KAÇKAR ZİRVE ve AĞRI DAĞI ZİRVE TURU


Doğu Karadeniz’in bir derya olduğu kesin. Yıllarca yaptığımız gezilerde bölgenin halen çok küçük yerlerini gezdiğimizi ifade edebiliriz. BU özel geziler ile hem popüler Karadeniz Yaylalarını hemde çok az insanın adım attığı yerleri arşınlayacağız. Kadim patikalarında yürüyeceğiz. Ovit Yedigöller göllerinde, Çaymakçur Yaylası Karadeniz Gölünde, Fırtına Deresinde yüzecek, uzun yürüyüşler yapacağız. Pokut’ta belki Şarap ile gün batıracağız. Grubun bir bölümü ise Kaçkar dağı zirvesine çıkacak. Hızını kesemeyenler Ağrı Dağına devam edecek. En son Ayder’de buluşup, Karadeniz eğlencesi ile geziyi sonlandıracağız. 

KISACA PLANLAR:
1.GÜN 07 AĞUSTOS CUMARTESİ> TRABZON - SÜMELA MANASTIRI - DİLAVER YAYLASI - SANTA HARABELERİ - İKİZDERE RİDOS
2.GÜN 08 AĞUSTOS PAZAR> OVİT DAĞI - MORYAYLA YEDİGÖLLER - İSPİR - FIRTINA VADİSİ - GİTO YAYLASI
3.GÜN 09 AĞUSTOS PAZARTESİ> GİTO - BADARA YAYLALARI - ELEVİT YAYLASI - ÇAT KÖYÜ
4.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> ÇİÇEKLİ YAYLASI - TATOS GÖLÜ - KALE YAYLA - ÇAT KÖYÜ
5.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA>TROVİT YAYLASI - YILDIZ GÖLÜ - PALOVİT - AMLAKİT YAYLA KONAKLAMA
6.GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> HAZİNDAK YAYLASI YÜRÜYÜŞÜ - POKUT YÜRÜYÜŞÜ - POKUT KONAKLAMA
7.GÜN 13 AĞUSTOS CUMA>KONAKLAR - GALERDÜZÜ - KAVRON YAYLASI - ÇAYMAKÇUR YAYLASI
8.GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ> AVUSOR YAYLASI - HUSER YAYLASI - PERİ PATİKASI ve AYDER
9.GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR> FINDIKLI ARILI VE ÇAĞLAYAN KÖYLERİ - TRABZON ve YOLCULUK

KAÇKAR ZİRVE EKİBİ
4.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> BORÇKA - ARTVİN - YUSUFELİ - OLGUNLAR
5.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA> OLGUNLAR KÖYÜ - DİLBERDÜZÜ YÜRÜYÜŞ KAMP
6.GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> KAÇKAR DAĞI ZİRVE (3.937m9 YÜRÜYÜŞÜ 
7.GÜN 13 AĞUSTOS CUMA> OLGUNLAR - DÖBE DÜZÜ - NALETLEME GEÇİDİ - KARADENİZ GÖLÜ - ÇAYMAKÇUR YAYLASI BULUŞMA.
8.GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ>(ANA GRUPLA AYNI)
9.GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR>(ANA GRUPLA AYNI)

KAÇKAR ZİRVE VE AĞRI DAĞI ZİRVE TURU EKİBİ
1.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> BORÇKA - ARTVİN - YUSUFELİ - OLGUNLAR
2.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA> OLGUNLAR KÖYÜ - DİLBERDÜZÜ YÜRÜYÜŞ KAMP
3.GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> KAÇKAR DAĞI ZİRVE (3.937m9 YÜRÜYÜŞÜ 
4.GÜN 13 AĞUSTOS CUMA> OLGUNLAR - YUSUFELİ - GÖLE - KARS - DOĞUBEYAZIT
5.GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ>3200m METRE KAP ALANINA HAREKET VE KAMPA YÜRÜYÜŞ
6.GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR> AĞRI DAĞI 4.200m KAMPINA ÇIKIŞ VE KONAKLAMA
7.GÜN 16 AĞUSTOS PAZARTESİ> AĞRI DAĞI ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ VE 3200 m KAMPINA GERİ DÖNÜŞ.
8.GÜN 17 AĞUSTOS SALI> DOĞUBEYAZIT’A İNİŞ - HAMAM KEYFİ VE HAVAALANINA TRANSFER

DETAYLI PLANLAR:
1.GÜN 07 AĞUSTOS CUMARTESİ> TRABZON - SÜMELA MANASTIRI - DİLAVER YAYLASI - SANTA HARABELERİ - İKİZDERE RİDOS
Trabzon Havaalanından erkenden hareket. Maçka’da Çoşandere tesislerinde güzel bir kahvaltı. Sümela Manastırı Gezisi. Dilaver Yaylasına çıkış. Taşköprü Yaylada Körali tesislerinde mola. Öğle yemeğini burada alırız. Santa vadisine giriş. Mahalleler arası 2 saat isteyenlerle yürüyüş. Yanbolu vadisinden sahile iniyoruz. Akşam İkizdere’ye transfer ve Ridos Termal otelde konaklama. Açık havuzda kaplıca keyfi. 

2.GÜN 08 AĞUSTOS PAZAR> OVİT DAĞI - MORYAYLA YEDİGÖLLER - İSPİR - FIRTINA VADİSİ - GİTO YAYLASI
Vakitlice yola düşüyoruz. Araçlar ile yeni Ovit tünelinden geçidi geçiyoruz. Direk Moryayla köyüne çıkıyoruz ve Yedigöller tepesine 3000m ye araçlarla çıkıyoruz. İki saat Yedigöller gezisi yapıyoruz. Gölge yüzme ve öğle molası. İspir’e uğrayıp kısa bir İspir gezisi ve alışveriş. Fırtına Vadisine hareket. Kito Yaylasına çıkış ve konaklama. 

3.GÜN 09 AĞUSTOS PAZARTESİ> GİTO - BADARA YAYLALARI - ELEVİT YAYLASI - ÇAT KÖYÜ
Sabah Gito yaylasında güne başlıyoruz. Badara Yaylasına doğru küçük bir yürüyüş ile yaylayı keşfediyoruz. Ardından Badara yaylasına araçla geçiyoruz. Yayla gezisi sonrası Çat Yaylasına inip doğruca Elevit yaylası üst mahalleye gidiyoruz. Buradan aşağı mahalleye bir yürüyüş yapıp öğle yemeğimizi yiyoruz. Çat Köyüne dönüp tepeden bir manzara alıp konaklayacağımız Pansiyon’a ulaşıp yerleşiyoruz.

4.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> ÇİÇEKLİ YAYLASI - TATOS GÖLÜ - KALE YAYLA - ÇAT KÖYÜ
Çiçekli Yaylası Tatos Gölü ve Kaleköy gezisi yapacağız. Alternatif olarak Verçenik Yaylası Kapılı Göller yürüyüşü olabilir. Çat’a dönüş ve konaklama. 

5.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA> TROVİT YAYLASI - YILDIZ GÖLÜ - PALOVİT - AMLAKİT YAYLA KONAKLAMA
Bugün yine yükseklerde olacağız. Trovit Yaylasına çıkıp Toplam üç saatlik yürüyüş ile Yıldız Gölüne çıkıp döneceğiz. Ardından 3.000m lik Trovit geçidini geçerek Palovit Vadisine inecek ve buradan Amlakit yaylasına ulaşacak ve Firdevs Ablanın tesisine yerleşeceğiz.
(Alternatif - Çat vadisinde Zilkale , Şenköy Köyler gezisi yaparak Palovit Şelalesi üzerinden Amlakit’e gitmemiz olanaklı. Yada pek gitmediğimiz Hacivanak Yaylası gezisi yapıp yine Çat’ta konaklamak mümkün )

6. GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> HAZİNDAK YAYLASI YÜRÜYÜŞÜ - POKUT YÜRÜYÜŞÜ - POKUT KONAKLAMA
Amlakit Yaylasından Önce Hazindak yaylasına yürüyüş. İsteyenlerle Pokut’a yürüyüş (isteyen arabaya binecek) gün boyu Pokut ve Sal yaylası keyfi. Konaklama Pokut. Pokut Orion 12 oda, pokut konuk evi 12 oda, iki tesis bize yetecektir. 

7. GÜN 13 AĞUSTOS CUMA>KONAKLAR - GALERDÜZÜ - KAVRON YAYLASI - ÇAYMAKÇUR YAYLASI
Çamlıhemşin’e iniyoruz. Konaklar Mahallesinden kısa bir gezi yapacağız. Ardından Ayder Yaylası üzerinden Galerdüzüne buradan Kavron Yaylasına çıkacağız. Tekrar galere dönüp Çaymakçur Yaylasına çıkıyoruz. Aşağıçaymakçur ve Yukarı Çaymakçur arasında güzel bir yürüyüş yapp yayladaki dağ tesisine yerleşiyoruz. Kaçkar dağı zirvesi yapıp dağdan aşıt yürüyüşü yaparak gelecek grupla akşam tesiste buluşuyoruz. İlk kavuşma kutlaması burada olacak.

8. GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ> AVUSOR YAYLASI - HUSER YAYLASI - PERİ PATİKASI ve AYDER
Biraz dinlenerek Avusor Yaylasına çıkacağız. Burada isteyenler ile Büyükgöl’e yürüyeceğiz İsteyenler Simge Pansiyon’da dinleniyor olacak. Öğle yemeğimizi yaylada aldıktan sonra Huser Yaylasına geçeceğiz. Şansımız var ise bulut denizini izleyip alt yoldan Ayder yaylasına döneceğiz. Yine isteyenler ile peri patikası yürüyüşü yaparak Ayder’de evimize Natura Otele yerleşeceğiz.

9. GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR> FINDIKLI ARILI VE ÇAĞLAYAN KÖYLERİ - TRABZON ve YOLCULUK
Fındıklı Arılı vadisi Bageni pansiyonda öğle yemeği ve Hacihasani göletinde ve Arılı deresi göletinde derelerde yüzme keyfi yapacağız. 

KAÇKAR ZİRVE EKİBİ
4.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> BORÇKA - ARTVİN - YUSUFELİ - OLGUNLAR

Bugün erkenden yollara düşüyoruz. Trabzon’dan gelen zirve katılımcılarını alıp önce Hopa, ardından Borçka, Artvin Yusufeli üzerinden Olgunlar köyüne kaçkar güney eteklerine çıkacağız. Pansiyona yerleşip ertesi gün için dinleniyoruz.

5.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA> OLGUNLAR KÖYÜ - DİLBERDÜZÜ YÜRÜYÜŞ KAMP
Nispeten rahat, tırmanış öncesi antrenman niteliğinde bir gün olacak. Meretet (Olgunlar) Köyünde direkt pansiyonumuzdan saat 10.00 dolaylarında yürüyüşümüz başlayacak. Köy sınırından başlayan yürüyüş, rahat bir parkur ve yavaşça yükselen harika Alpin manzaralar içeren bir şekilde gerçekleşecek. Parkurda Nastaf Yaylasını geçtikten 4 saat sonra Dilberdüzü kamp alanına ulaşacağız. Öğle pikniğini kamp alanımızda alacağız. Hazır olan kampımıza yerleşip ertesi güne güç topluyoruz. Akşam yemeğinde zirve ile ilgili bilgilendirme ve ertesi günün planını detaylıca görüşeceğiz. Erkenden uyuyup dinlenmeye geçeceğiz. Yürüyüş Süresi: 4 saat

6. GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> KAÇKAR DAĞI ZİRVE (3.937m) YÜRÜYÜŞÜ- KAMP
Kaçkar güney tırmanışı için sabah saat 06.00’da yola çıkıyoruz. Bir saat sonra Deniz Gölüne varmış olacağız. Göl ülkenin en yüksek buzul gölüdür. Sadece bu Deniz Gölü manzarasını izlemek için bile bu bölgeye gitmeye değer. Gölde kısa bir mola vereceğiz. Ardından “eşik” dediğimiz yere ulaşacağız. Bu noktadan sonra zemin çarşak ve parçalı kaya şeklinde olacak. Buradan isteyenler ile ortalama 4 saatlik Kaçkar tırmanışına devam edip 3937M Kaçkar zirvesine ulaşıyoruz. Öğle yemeğini zirve molasında kumanyalarımız ile yapıyoruz. Tekrar aynı rotadan dönüşe geçiyoruz. Dönüş yürüyüşü en dikkatli olacağımız zamanlar. Kısa molalar ile gücümüzü toplayıp vakitlice kampa geri dönüyoruz. Toplam 12 saat yürüyüş hedefliyoruz.

7. GÜN 13 AĞUSTOS CUMA> OLGUNLAR - DÖBE DÜZÜ - NALETLEME GEÇİDİ - KARADENİZ GÖLÜ - ÇAYMAKÇUR YAYLASI BULUŞMA.
Zirveyi yaptık, artık dönüş zamanı :) Bugün günümüz biraz da dinlenme günü niteliğinde geçecek. Sabah güzel kahvaltımız sonrası Dilberdüzü'nde ki kamptan ayrılıp Olgunlar köyüne rahat ve yavaş bir yürüyüş ile 3 saate ineceğiz. Öğle yemeğinde köyde aperatif bir atıştırma alacağız. Buradan altı saatlik bir yürüyüşle Kaçkar dağını Güneyden Kuzeye yürüyerek aşacak ve Çaymakçur Yaylasına ulaşarak ana grup ile buluşacağız.

8. GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ>(ANA GRUPLA AYNI)
9. GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR>(ANA GRUPLA AYNI)

*Turla ilgili albüme buradan ulaşabilirsin..

KAÇKAR ZİRVE VE AĞRI DAĞI ZİRVE TURU EKİBİ
1.GÜN 10 AĞUSTOS SALI> BORÇKA - ARTVİN - YUSUFELİ - OLGUNLAR

Bugün erkenden yollara düşüyoruz. Trabzon’dan gelen zirve katılımcılarını alıp önce Hopa, ardından Borçka, Artvin Yusufeli üzerinden Olgunlar köyüne kaçkar güney eteklerine çıkacağız. Pansiyona yerleşip ertesi gün için dinleniyoruz.

2.GÜN 11 AĞUSTOS ÇARŞAMBA> OLGUNLAR KÖYÜ - DİLBERDÜZÜ YÜRÜYÜŞ KAMP
Nispeten rahat, tırmanış öncesi antrenman niteliğinde bir gün olacak. Meretet (Olgunlar) Köyünde direkt pansiyonumuzdan saat 10.00 dolaylarında yürüyüşümüz başlayacak. Köy sınırından başlayan yürüyüş, rahat bir parkur ve yavaşça yükselen harika Alpin manzaralar içeren bir şekilde gerçekleşecek. Parkurda Nastaf Yaylasını geçtikten 4 saat sonra Dilberdüzü kamp alanına ulaşacağız. Öğle pikniğini kamp alanımızda alacağız. Hazır olan kampımıza yerleşip ertesi güne güç topluyoruz. Akşam yemeğinde zirve ile ilgili bilgilendirme ve ertesi günün planını detaylıca görüşeceğiz. Erkenden uyuyup dinlenmeye geçeceğiz. Yürüyüş Süresi: 4 saat

3. GÜN 12 AĞUSTOS PERŞEMBE> KAÇKAR DAĞI ZİRVE (3.937m) YÜRÜYÜŞÜ
Kaçkar güney tırmanışı için sabah saat 06.00’da yola çıkıyoruz. Bir saat sonra Deniz Gölüne varmış olacağız. Göl ülkenin en yüksek buzul gölüdür. Sadece bu Deniz Gölü manzarasını izlemek için bile bu bölgeye gitmeye değer. Gölde kısa bir mola vereceğiz. Ardından “eşik” dediğimiz yere ulaşacağız. Bu noktadan sonra zemin çarşak ve parçalı kaya şeklinde olacak. Buradan isteyenler ile ortalama 4 saatlik Kaçkar tırmanışına devam edip 3937M Kaçkar zirvesine ulaşıyoruz. Öğle yemeğini zirve molasında kumanyalarımız ile yapıyoruz. Tekrar aynı rotadan dönüşe geçiyoruz. Dönüş yürüyüşü en dikkatli olacağımız zamanlar. Kısa molalar ile gücümüzü toplayıp vakitlice kampa geri dönüyoruz. Toplam 12 saat yürüyüş hedefliyoruz.

4. GÜN 13 AĞUSTOS CUMA> OLGUNLAR - YUSUFELİ - GÖLE - KARS - DOĞUBEYAZIT
Zirveyi yaptık, artık dönüş zamanı :) Bugün günümüz biraz da dinlenme günü niteliğinde geçecek. Sabah güzel kahvaltımız sonrası Dilberdüzü'nde ki kamptan ayrılıp Olgunlar köyüne rahat ve yavaş bir yürüyüş ile 3 saate ineceğiz. Buradan araç ile önce Yusufeli ilçesine ineceğiz. Ardından ana yollar kullanılarak Doğubeyazıt’a yolculuk yapacağız.

5. GÜN 14 AĞUSTOS CUMARTESİ>3200m METRE KAP ALANINA HAREKET VE KAMPA YÜRÜYÜŞ
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında fazla eşyalarımızı burada bırakıp Ağrı Dağı'na doğru hareket edeceğimiz aracımıza biniyoruz. Araçla önce Çevirme Köyü'ne, oradan da aracımızın çıkabildiği 2200 metre yüksekliği dolaylarına kadar çıkıyoruz. Burada araçtan inip 3200 metreye kadar yürüyüş yaparak kampımızı 3200 metrede kuruyoruz.

6. GÜN 15 AĞUSTOS PAZAR> AĞRI DAĞI 4.200m KAMPINA ÇIKIŞ VE KONAKLAMA
Kahvaltı sonrası 3200 metredeki kampımızdan ayrılıp 4200 metredeki kamp yerine ulaşıyoruz. Günün geri kalanını burada kar eğitimiyle geçiriyoruz. Erken saatte yatıp yarınki zirve yürüyüşüne hazırlanıyoruz.

7.GÜN 16 AĞUSTOS PAZARTESİ> AĞRI DAĞI ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ VE 3200 m KAMPINA GERİ DÖNÜŞ.
Ve Zirve günü.. Saat 03.00 dolaylarında kalkıp kahvaltımızı yaparak Ağrı dağı zirve yürüyüşünü başlıyoruz. Normal hava koşullarına göre saat 08.00 dolaylarında zirveye ulaşmış olmayı planlıyoruz. Zirvede kısa bir mola verip 4200 metredeki kampımıza tekrar geri dönüyoruz ve buradan 3200 metredeki kampa inip geceyi burada geçiriyoruz.

8. GÜN 17 AĞUSTOS SALI> DOĞUBEYAZIT’A İNİŞ - HAMAM KEYFİ VE HAVAALANINA TRANSFER
Doğubeyazıt'ta 3.200 metre kampından iniş yapıyoruz. İlk durağımız hamam olacak. Öğle yemeği sonrası direk Ağrı havaalanı veya Iğdır Havaalanına katılımcıları bırakıp yolcu ediyoruz. Kaçkar Dağlarından geldiğimiz için hızlı bir Ağrı dağı zirvesi yaparak gezimizi sonlandırmış oluyoruz.

Ödenek:  3.800 TL* (Nakit tur fiyatı) - 3.950 TL (kk tek çekim) 
*İki veya üç kişilik odalarda kişi başı nakit tur fiyatıdır. 
Sngl (odada tek kişi )farkı: 900 TL(onay ile mümkün)

Neler Dahil?
-Trabzon'da başlayıp Trabzon'da biten bütün ara transferler, 
-8 Gece Konaklama, 9 Kahvaltı, 8 Akşam yemeği,
-Öğlen yemekleri ve kumanyalar ( bazı günler sadece kumanya ile geçecektir.)
-Bölgesel mihmandarlık ve  rehberlik hizmeti,
-Seyahat Sigortası,

Cebinden Ne Çıkacak?
-Şehirler arası ulaşım bedeli,
-Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,
-Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)
-Rafting organizasyonu (İsteğinize bağlı olarak ekstra yapılır. Herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir)

Kayıt nasıl olunur?
İlan edilen kişi başı tur bedelinin tamamı veya kaparo ödemesi yapılarak katılımcılarımızın kayıtları oluşturulur.
Kayıt esnasında katılımcı ismi, iletişim bilgileri (telefon, e-mail..vb) sigorta için kimlik bilgilerinin tarafımıza, LİNKTEN veya telefon ile aktarılması gerekmektedir.

Ulaşım:
Uçak biletlerini herkes kendisi alacak. Tabii ki isteyenler değişik araçlar ile buluşma yeri olan havaalanına gelir ya da Trabzon’dan katılır. Gidiş uçağımız en geç 09.30 gibi Trabzon Havaalanına inmeli, dönüş uçağımız da Trabzon’dan en erken 20.00 den sonra olması gerekmekte. Uçak organizasyonu için lütfen önce bize danışarak bilet alın. Veyahut biletlerinizi sistemden biz alabiliriz. 

Kendi aracınızla ulaşım için;
Gerçekleştireceğimiz programa kendi aracınızla da dahil olabileceksiniz. Bunun için bizlere önceden bilgi vermeniz durumunda aracınıza özel park yeri ayarlayabileceğiz.

Nerede kalacağız?
İkizdere Ridos Termal Otel
Gito Yaylası 3 dağ Pansiyonu
Çat vadisi Ladin Dağ Evi, Cancik Pansiyon, Toşi Pansiyon
Pokut Orion, Pokut Yayla Evi,
Amlakit Ufuk Pansiyon,
Çaymakçur Zafran Konaklama
Natura Lodge

Rehberler
Ekibimiz, sosyal ilişkileri güçlü, gezi yapılacak bölgeleri araştırmacı bir ruhla inceleyen, sizlerin bölgeyle özdeşlik kurmanızı sağlayacak olan ve yöreyi çok iyi bilen bölge insanlarıdır.
Onlarca kez yaşamış oldukları tur deneyimlerinden dolayı yöreye oldukça hâkimdirler. Anlatılacak bilgi çok olduğundan dolayı daha önce turlarımıza katılan ve ikinci kez gelen katılımcılar bazen "bu anlattıklarını önceki turda anlatmadın" diye rehberlerimize sitemde bulunmaktadırlar :)
Ayrıntılı gezi ve anlatım için bizi tercih etmenizde bir nedeni de; gidilen lokal bölgelerde Laz, Hemşinli ve Gürcü gönüllü rehberlerinizin olmasıdır.

Gerekli Malzemeler:
Hazırlıkla ilgili ayrıntılı tüm bilgilere Çantamda Neler Var linkinden de ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki liste de sizlere yardımcı olacaktır
"Kaçkar'a geliyoruz fakat nasıl hazırlanmamız lazım" diyenlere.. Çok işinize yarayacak bilgiler burada ;)  
Küçük bir sırt çantası (Günlük yürüyüşlerde yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız yaklaşık 25 lt. sırt çantası)
Yürüyüş ayakkabısı (Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan)
Spor ayakkabı (Yürüyüş haricinde Ayder’de giyeceğiniz ve yedek olarak bulunacak az yer kaplayan hafif ayakkabı)  
Yağmurluk (Tercihen panço dediğimiz, geniş ve bol başımızdan geçirip gövdemizi kaplayan aparat)
Sweat-shirt (Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi)
T-shirt (Sentetik, teri üzerinde tutmayan)
Pantolon (Sentetik veya polar, erken kuruyan, geniş kesim, iki adet yeterli)
Şort (Sıcak günler için-yada şort olabilen pantolon )
Mayo (Buzul göllerine, Karadeniz'e veya kaplıca girmek için)
Flash Bellek (Tur sırasında çekilen video ve fotoğrafların anında katılımcılara verilebilmesi için)
Fotoğraf makinesi

Önemli Hatırlatma-Lar :)
*Gezilerimizde küçük araçlar kullanıldığı için hazırlıklarınızı yaparken küçük boy çanta getirmeniz gerekmektedir. 
**Gezi ile ilgili paylaşımlarımızı sıcağı sıcağına takip etmen için
İnstagram hesabımız; https://www.instagram.com/icimdekigocebe/ 
Gezinin Görsel Özeti 
Tur albümünü yukarıda kayan fotoğraflarda veya Facebook sayfamızın albümlerinden görebilirsin:
Albüm 1  / Albüm 2 / Albüm 3 / Albüm 4

Ayrıca, #içimdekigöçebe #HerkeseKaradeniz #tamzaratur #HerAdımBiziYakınlaştırır hasthag'lerini de paylaşımlarınızda çokça kullanınız.. Bakarsınız bir sürprizle karşılaşırsınız ;) 

Facebook Beğeni Sayfası

Twitter Hesabımız

YouTube Sayfamız

TamzaraTur İnstagram hesabı

İçimdekigöçebe İnstagram hesabı (Aktif)

Telegram Kanalımız

WhatSapp Duyuru Grubu

WhatSapp İletişim

İlke ve Şartlar

*Kayıt aşamasında tur bedelinin %30'u kaparo olarak alınır. Tura en geç 30 gün kala kalan ödemeler tahsil edilir.
*Katılımcılar, kendi adlarına yaptıkları kayıtlarını tura 10 gün kala bir başka kişiye devredebilir.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Rezervasyon iptallerinde;
-Turdan 30 gün öncesine kadar ücretin tamamı iade edilir.
-15 günden fazla süre kala yaşanan iptallerde konaklama ön ödemeleri, sigorta, hizmet bedeli, vergi vb. tutarlar düşüldükten sonra kalan tutarın %75'i iade edilir.
-Turun başlamasına 10 gün kala yaşanan iptallerde ise iade yapılmaz.
*Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 9 | Gece : 8


Dahil Olanlar


 • Ulaşım
 • Seyahat Sigortası
 • Akşam Yemeği
 • Öğlen yemeği
 • Ara Transferler
 • Tüm konaklamalar
 • Milli park giriş ücreti

Hariç Olanlar


 •     Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)    
 •     Rafting organizasyonu (İsteğinize bağlı olarak ekstra yapılır. Herhangi bir zorunluluk söz konusu değildir)    
 •     Müze girişleri    
 •     Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler    
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578İlgili Turlar