Karadeniz'de Kısa Bir Kaçamak > 23 Nisan & 19 Mayıs
Rize, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 675 ₺

Toplam 675 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Karadeniz'de en butik, en minik haliyle 3 güncük kısa bir kaçamağa var mısın? Sadece 23 Nisan ve 19 Mayıs dönemlerine özel olarak hazırladığımız 'hızlandırılmış' Doğu Karadeniz gezisiyle damaklarınıza bir parmak bal çalmaya geldik ;)

Kısaca Plan
1.GÜN > TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - SÜRMENE - FIRTINA VADİSİ - AYDER
2.GÜN > GUNT YAYLASI - PERYATAK YAYLASI
- KAPLICA KEYFİ
3.GÜN > ÇAT VADİSİ - PALOVİT ŞELALESİ - ZİLKALE - ÇİNÇİVA KÖYÜ - KONAKLAR MAHALLESİ - TRABZON

Detaylı Program;
1.GÜN > TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - SÜRMENE - FIRTINA VADİSİ - AYDER

Sabah Trabzon havaalanına gelen grubumuzu karşılayıp gezilerimize başlıyoruz. İlk durağımız Ayasofya olacak. -İstenirse- Ayasofya bahçesinde kahvaltı yapıyor olacağız. Ardından kısa bir gezimiz olacak. Gezilerimiz sonrası Atatürk Köşküne gidiyoruz. Atatürk Köşkü'nden sonra vereceğimiz öğle yemeği sonrası doğu'ya doğru yolculuğumuz devam edecek. Yolumuz üzerinde yer alan Sürmene’de Memişağa Konağı gezisi yapacağız. Buradan Rize kent merkezine kısa bir ziyaret yapabiliriz. Ardından Fırtına Vadisine yöneleceğiz. Gezilerimiz sonrası Ayder’de otelimize ulaşıp dinlenceye geçiyoruz.

2.GÜN > GUNT YAYLASI - PERYATAK YAYLASI - KAPLICA KEYFİ
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Gunt Yaylası yürüyüşle güne hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Yürüyüş sırasında kumanya şeklinde yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası Peryatak Yaylasına ulaşıyoruz. Gün sonunda yaklaşık 4-5 saatlik bir yürüyüşle Ayder'e inmiş olacağız. İsteyenler bugün kaplıca keyfi yapabilir :)

3.GÜN > ÇAT VADİSİ - PALOVİT ŞELALESİ - ZİLKALE - ÇİNÇİVA KÖYÜ - KONAKLAR MAHALLESİ - TRABZON
Gezimizin son günü. Bugün doğal harikalar diyarlarını gezeceğiz. Ayder ve Fırtına vadisini oluşturan Çat vadisinde önce Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Vakit durumuna göre Zilkale'yi de gezebiliriz. Öğle yemeğini vadide bulunan yöresel tesislerden birinde alacağız. Ardından köy yaşantısını gözlemleyeceğimiz ve birçok filime plato olan Çinciva köyü, tarihi taş köprüler ve Konaklar Mahallesi gezilerimizi yaparak grubun dönüş saatine göre Trabzon havaalanına ulaşıp grubu yolcu ediyoruz.

Ödenek: 675 TL(Nakit Tur Fiyatı)

Neler dahil olacak?
-Trabzon'dan başlayıp Trabzon'da biten bütün ara transferler,  
-2 Gece Konaklama,
-2 kahvaltı, 2 Akşam yemeği,
-Seyahat Sigortası,
-Lokal rehberlik hizmeti,
-Ören yeri girişleri

Cebinizden ne çıkacak?       
-Şehirlerarası (Trabzon'a) ulaşım bedeli,
-Öğle yemekleri ve ilk gün kahvaltı.
-Müze girişleri,
-Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşacak, program değişikliklerinden kaynaklanan giderler (Yol kapanması, sosyal olay, sel, deprem gibi olayların neden olduğu sonuçlar)

Konaklama
Turumuzda 2 gece Ayder yaylasında konaklanılmaktadır. Konaklama Natura Lodge Otel’de gerçekleşecektir.
Konaklamalar 2 ve 3 kişilik odalarda yapılmaktadır. Odalarda banyo, tuvalet, ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, Lcd televizyon bulunmaktadır. Yayla keyfini ve doğal ortamda eğlenme olanağını yaşayabileceğiniz bir tesistir.

Ulaşım
Bölgeye tavsiye ettiğimiz ulaşım aracı uçaktır. Tur katılımcıları Trabzon havaalanında karşılanıp Trabzon havaalanından yolcu edilecektir.
Tur sabahı yaklaşık olarak 09.30'da Trabzon havaalanından çıkışımızı yapacağız, hatırlatırız :) Dönüş günü ise akşam 19.00 ve sonrası tüm uçuşları tercih edebilirsiniz.

İlke ve Şartlar


Günler : 3 | Gece : 2


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorumlar
6 Hulya habiboglu   10/03/2018 1 / 10
23 nisan ve 19 mayis gezilerinde ucak yok tabi ulasim neyle ne nerden basliyor? Tek kisi katilim fiyati nedir? Kalinan yerlerde sorun olur mu
Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemez1 Yorumlar


1 /10
Yorumları Oku İstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578