Uçmakdere Eğlence Kampı
Uçmakdere Köyü, Şarköy/Tekirdağ, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 485 ₺
Çocuk 0 ₺

Toplam 485 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Deniz keyfi, ateş başı sohbetler, dalından yiyeceğimiz meyveler, dalış, yamaç paraşütü hepsi bir arada.. Bundan daha eğlenceli bir haftasonu planlayabilir misin? :) 

Herkes keyfine düşkündür tabii ona şüphe yok, ama o keyif düşkünlüğünün içine biraz macera biraz atraksiyon, iki yudum şarap, alabildiğine deniz keyfi eklersek nasıl olur çok merak ediyoruz; deneyip görelim :)

Program;
1.GÜN CUMARTESİ / UÇMAKDERE - MÜREFTE'DE ŞARAP KEYFİ

Belirlenen noktalarda buluşarak Tekirdağ üzerinden Uçmakdere'ye doğru yola çıkıyoruz.Yol üzerinde kahvaltımızı yaparak saat 11.00 sularında kamp alanımıza ulaşıp kampımızı kuruyoruz. Kampı kurduktan sonra Uçmakdere vadisinde keyifli bir yürüyüşümüz olacak. Yürüyüş sırasında ganos dağları eteğinde bulunan meyve bağlarındaki ağaçlarda çaktırmadan toplayıcılık faaliyeti gerçekleştirebiliriz :) Yürüyüş sonunda aracımıza binip üzüm ve şarap diyarı Mürefte'ye ulaşarak kısa bir gezinti yapıyoruz. Günü bitirmeye yakın Mürefte'nin leziz şarapları eşliğinde manzaraya karşı gün batımını seyredip kampımıza dönerek akşam yemeğimizi yiyoruz. Kamp ateşi etrafında keyifle geceyi sonlandırıyoruz.

2.GÜN PAZAR / DALIŞ-YAMAÇ PARAŞÜTÜ-DENİZ KEYFİ
Sabah Tamzara kamp spesiyalleri eşliğinde kahvaltımızı yaparak macera gününe başlıyoruz. Dileyen Marmara'nın bu güzel koyunda dalış yaparken dileyen de Uçmakdere sırtlarından esşiz Marmara denizi seyirli yamaç paraşütü atlayışı yapabilir :) Aktivitelere katılmayacak katılımcılarla deniz keyfi ve çevrede gezintiler yapıyor olacağız. Öğle yemeğini deniz kenarında piknik havasında yapıyoruz. Birkaç saat deniz keyfi yaparak kampımızı toplayıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Yol güzergahımızda Tekirdağ ve kasap köfte ziyafeti yapıp 20.00 sularında İstanbul'a dönerek başka bir macerada buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not: Kontenjan sınırlı olduğu için gelen talep sırasına göre kayıt işlemleri sürdürülecektir.

Ödenek; 485 TL (nakit) 

Neler dahil? 
-Gidiş/dönüş tüm ulaşımlar,
-Tüm kamp malzemeleri, (Çadır, uyku tulumu, mat)
-2 kahvaltı, 
-1 öğlen kumanyası,
-1 akşam yemeği,
-Seyahat sigortası,
-Rehberlik

Cebinden ne çıkacak?
-1 öğle yemeği,
-Aktivite bedelleri (katılmak zorunlu değildir)
-Belirtilen hizmetler dışındaki ekstra giderler, kişisel harcamalar.

Konaklama;
1 Gece çadır konaklaması yapacağız. Kullandığımız çadırlar yüksek irtifa çadırları olup 3 kişilik çadırda iki kişi konaklar.

Ulaşım
Kadıköy Evlendirme 06.30
Mecidiyeköy Teknosa 06.45
İncirli Alfemo 07.00

Hazırlık İçin; 
Tüm kamp malzemeleri tarafımızdan verileceği için illa ki çadır-tulum sahibi olmana gerek yok. Yürüyüşe uygun rahat bir ayakkabı, yedek tişört, çorap, alt giysi..vs, küçük bir sırt çantası; denize girmek isteyenler de havlu-mayo-şort-güneş kremi getirsin yeter :)

İlke ve Şartlar


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578İlgili Turlar