Yedigöller Günübirlik Doğa Turu
Yedigöller Milli Parkı, Merkeşler Köyü/Bolu Merkez/Bolu, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 345 ₺

Toplam 345 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Doğanın tam ortasında sonbahar renkleriyle keyifli bir yürüyüşler yapmayı hedefliyoruz. Fotoğraf meraklılarının da özellikle sonbahar yeri olarak tercih ettiği Yedigöller’de renklerinin keyfini yaşamanızı amaçlamaktayız. Bir günün geçirileceği bu turda dingin saatlerde doğanın ritmine kendimizi bırakacağız. Yedigöller Milli Parkında hâkim bitki örtüsü kayın ağaçlarıdır. Yürüyüş parkurumuzda ayrıca meşe, gürgen, kızılağaç, karaçam, sarıçam, göknar, karaağaç, ıhlamur ve porsuk gibi değişik tür ağaçları da görmek mümkün olacak. Ayrıca ormanın diğer canlıları olan ve etkili koruma programıyla parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda sayıları artan geyik, karaca, ayı, yabani domuz, kurt, tilki ve sincap türleri de bulunmaktadır. Bakarsınız birileriyle karşılaşma şansımız olabilir

Program:
Belirtmiş olduğumuz noktalardan hareketle güzergâh üzerinde börek ve çay eşliğinde kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası yola koyulup Yedigöller ulaşıyoruz. Kısa bir dinlenme molası veriyoruz.  Artık Yedigöller keşfetme zamanı. Bölgenin adını alan gölleri Büyük göl, Küçükgöl (ince göl), Nazlıgöl, Sazlıgöl, Deringöl, Seringöl’ü tek tek geziyor ve uzun fotoğraf molaları veriyoruz. Orman içinde yaklaşık 3 saat yürüyüş yapıyoruz. Kapankaya seyir yerinden Yedigöller seyrine dalıyoruz ve dilek çeşmesinin suyundan içip, onlarca ahşap köprülerden geçiyoruz. Anıt çam ağacı ve Pisagor ağacının da içinde olduğu yüzlerce ağaçlarla kaplı  patika yollardan  keyifli bir gezi yapıyoruz. Yürüyüş sırasında vereceğimiz molada kumanyalarımızla öğle yemeği yiyoruz. Yemeğin ardından Yedigöller bölgesindeki gezimiz devam ediyoruz. Yedigöller Gezilerimizi tamamlayıp İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Ödenek; 345 TL

Neler dahil olacak?
- Ulaşım,
- Milli park girişi,
- İkramlar,
- Rehberlik,

Cebinizden ne çıkacak?
- Kahvaltı-Öğlen yemeği
- Belirtilen hizmetler dışında ekstra giderler

*Pandemi dolayısıyla tesis yemeklerini kaldırmış bulunmaktayız. Yemekleriçin ister evinizden börek-poğaça-sandviç tarzı yiyecek getirebilir veya güzergah üzerinde vereceğimiz market alışveriş molasında temin edebilirsiniz

Yola Çıkış; 
Yarım otobüsler ile hareket edilir. Max. katılımcı sayısı 14 kişidir. Min.12 kişi sağlanmazsa tur hareketi gerçekleşmez

İncirli Alfemo 06.00 
Mecidiyeköy Teknosa 06.15 
Kadıköy Evlendirme 06.45
E-5 duraklarından devam..

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 45 kişiyle yapılır. Minimum 12 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 25 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578