Ayder’de Yılbaşı Turu
Rize, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 580 ₺

Toplam 580 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

Ayder’de Yılbaşı Turu, 2018'e Karlar Altında Merhaba de.
Doğu Karadeniz’i mutlaka gezmişsinizdir. Gezemeyenler için de Doğu Karadeniz halen ilgi merkezidir. Bir çoğumuzun keyifle kutladığı yeni yıl dönümünü bu yıl Doğu Karadeniz’de bölgenin en önemli turizm ve doğa merkezinde, Ayder’de kutlamak istedik. Bu bağlamda sizleri de Ayder yaylasının kış ortamına ve yılbaşı eğlencesine tanık olmanıza davet ediyoruz. Karadeniz her mevsimi güzel. Bunu klişe bir laf olarak algılayanlara buyrun gelin hep birlikte yaşayalım diyoruz :) 
Doğu Karadeniz'in incisi Ayder yaylasında eğlencenin tavana vuracağı bir yılbaşı kaçamağına davet ediyoruz sizi. Karadeniz müziği ile coşacak, karda horon oynayacak, şambrel’e binecek, bolca karda boğuşacağız.
Yılbaşı akşamı Karadeniz müziği ile eğlenecek, yeni yılı saat tam 00.00’de otel bahçesinde yakacağımız açık ateşin etrafında horon oynarken kutlayacağız. Tıpkı eski zamanlardaki ritüeller gibi. Ertesi gün Ayder yaylası civarında olacağız. Kar durumuna göre eğlencelere devam edeceğiz. Akşama hep birlikte kaplıca keyfi yapacağız. Kim bilir Cumartesi günü eski kaplıcanın yolunu tutar gece boyunca orada da eğleniriz.
TURUMUZ KESİN KALKIŞLIDIR.

Program:
1.Gün 31 Aralık
: Yılbaşı gecesi
Programımız Trabzon’da başlayacak. Sabah saat 10.00 dolaylarında Trabzon’da buluşup Ayder’e hareket ediyoruz. Odalara yerleşip kısa bir dinlence sonrasında Ayder’i keşfetmeye çıkacağız. Kısa turlamamız sonrasında kar üzerinde bolca şambrellerle kayıp eğleniyor olacağız. Akşama doğru yılbaşı hazırlıkları için otelimizin yolunu tutacağız.
Kısaca günün programı:
Saat 12:00-12:30 gibi Ayder’de Natura Otel’e varış. Odalara yerleşme. Ayder gezisi, kar eğlenceleri.Ardından akşam yemeği: Çorba, ara sıcaklar, ana menü, yılbaşı yemeği, sınırsız yerli içki. Gece boyunca eğlence, horon ve kemençe, ateş başı sucuk partisi..
Not: Belirtilen saatler dışında Trabzon’a gelebilecek olan katılımcıları uygun koşullarda Ayder’e transfer etmeye çalışacağız. Bununla ilgili olarak ofisimizle görüşebilirsiniz.

2.Gün 01 Ocak
Artık 2018 yılı ile uyanacağız. 11:00 – 12:00 arası geç kahvaltı yapacağız. Kahvaltı sonrasında Avusor vadisi boyunca orman içerisinden bir yürüyüş yapacağız. Öğle yemeğine kadar sürecek yürüyüşün ardından otel’e döneceğiz. Otelde barbekü şeklinde öğle yemeğimizi yiyerek eşyalarımızı alıp otelden ayrılacağız. Yol üzerinde alışveriş molaları yapıp hediyelik eşya ve doğal ürünlerimizi satın alıp Trabzon'un yolunu tutacağız. Dönüş saatinize ve ulaşım tercihinize göre sizleri yolcu ediyor olacağız.

Not: katılımcılar kendi imkanları ile Trabzon’a veya Ayder’e gelebilirler. Natura Otel ulaşım konusunda her türlü desteği verecektir.

Ulaşım:
Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerden katılım olduğundan dolayı ortak bir ulaşım olanağı örgütlememiz olanaksızlaşmaktadır. Dolayısıyla gruplarımızla lokal gezi yaptığımız bölgede buluşmak zorundayız. Grupla buluşma saatimiz; 10.00'da Trabzon havaalanı ve 10.30'da otogar şeklindedir.
Bölgeye tavsiye ettiğimiz ulaşım aracı 'uçak'dır. Otobüs veya kendi aracınızla da ulaşımı sağlayabilirsiniz. Tur katılımcıları havaalanında karşılanıp, havaalanından yolcu edilirler. Otobüsle veya kendi aracıyla gelenler otogarda karşılanır.
Her türlü  bilet temini konusunda tarafımızdan yardım yapılır.

Konaklama:
Ayder’de Yılbaşı turunda 1 gece Ayder yaylasında konaklanılmaktadır.
Konaklama Natura Lodge Otel’de gerçekleşecektir.
Konaklamalar 2 ve 3 kişilik odalarda yapılmaktadır. 2 adet 4 kişilik oda bulunmaktadır. Aileler için bu odaları tahsis edebiliriz. Odalarda banyo, tuvalet, ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi, Lcd televizyon bulunmaktadır.
Yayla keyfini ve doğal ortamda eğlenme olanağını yaşayabileceğiniz bir tesistir.

Gerekli Malzemeler:
İyi bir bot,
 ( su geçirmez, bileği saran yürüyüş botu)
Mutlaka Tozluk (Ayakkabı üzerine takılan, kar veya tozun ayakkabı içine girmesini engelleyen aparat)
İyi bir pantolon ( Su geçirmez 1 adet pantolon yaterli. Yok ise yürüyüş pantolonu, polar pantolon, vb gibi şeyler kullanılabilir. 2-3 adet olmasında sakınca olmaz.)
İyi bir mont ( bizim önerimiz su geçirmez, soluk alabilen -Gro-tex vb gibi-mebranı olan iysiler. Bu montları yıllarca kullanabilirsiniz!. Eğer böyle bir mont yok ise polarlı veya naylon dış yüzeyli montlar olabilir. Tek dezavantaj terletmeleri olur.) 
Çorap (kalın ve polar içerikli çoraplar olabilir.)
İçlik  (Termal alt ve üst içlikler. Olmadı yün alt içlik. oda olmadı donlu kalın çorap bulundurulmasını öneririz.)
Eldiven ( polar veya sentetik eldiven)
Bere
Atkı
Güneş veya kar gözlüğü
Mayo 
( tabi buna güzen çok kişi olacaktır. Kaplıcaya girmek ve cesaretli arkadaşlar için kar banyosu yapmakta lazım olacak)
Havlu ( kaplıcadan veya kar banyosundan çıkınca kullanmak gerekebilir.:)
Matara (ermos özelliği olan matara olursa iyi olur. Sıcak su içebilirsiniz. Pet şişede olabilir.)
Fener ( Her ihtimale karşı diye)
Otelde ve yolculuk için
Rahat bir ayakkabı ( Spor ayakkabı)
Yedek Bot ( var ise ıslanma, kurumama, yırtılma durumunda kullanılacak.)
Terlik ( otelde odada kullanmak için)
Akşam eğlencesi için Smokin ve Tuvalet..:)

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 15 kişiyle yapılır. Minimum 10 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilir.
*Turumuza en geç 15 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir.
*Rezervasyon iptali tur tarihinden 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur ücretinin %30’u; tura bir hafta kala tur ücretinin %50’si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala rezervasyon iptallerinde ücret iade edilmez.
*Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Paypal - Banka Transferi -

Günler : 2 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64İlgili Turlar