Covid 19 Güncellememiz:

> Güvenli Rezervasyon Yapın

Kendimizi sorumlu bir şekilde yürütülen inanılmaz maceralar yaratmaya adadık, böylece Corona Virüsün etkisi azalırken katılımcılarımız güvenle rezervasyon yapmaya ve seyahat etmeye devam edebilecek. 
Yolcularımızı güvenli, sağlıklı ve mutlu tutmak için tatillerimizi, rezervasyon ve uygulama şeklimizi, düzenli olarak gözden geçiriyor ve güncelliyoruz.
 


 

Güvenle Rezervasyon Yapın

Rezervasyon  esnekliğimiz ve otuz yıllık güvenliğimiz ile planlarınızı değiştirmeniz gerektiğinde güvenli ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

İADE GARANTİSİ
Seyahatinizi herhangi bir nedenle iptal edersek size geri ödeme yapacağız.

COVID-19 GERİ ÖDEME VAADİ
COVID-19 nedeniyle seyahatinizi iptal etmek zorunda kalırsanız size geri ödeme yapacağız.

10 GÜN ÖNCESİNE KADAR ÜCRETSİZ ESNEKLİK
Kalkıştan 10 gün öncesine kadar seyahatinizi ücretsiz  erteleyin.*


  • Seyahatinizi herhangi bir nedenle iptal etmemiz gerekirse, garantili bir geri ödeme alacaksınız.
  • Size veya grubunuzun bir üyesine COVID-19 teşhisi konduğu veya Hükümetten kendi kendini izole etme talebi aldığı için seyahatinize katılamıyorsanız size para iadesi yapacağız. 
  • *Kalkıştan 10 gün öncesine kadar herhangi bir nedenle (uçuşlar ve iade edilmeyen varış yeri masrafları hariç) başka bir seyahate ücretsiz transfer yapabilirsiniz. 
  • Kalkıştan 20 gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz ve bakiyeyi iade edeceğiz ve 12 ay içinde yapılan yeni bir rezervasyonda kullanmanız için depozitoyu bekleteceğiz (uçuşlar ve iade edilmeyen tüm rezervasyonlar hariç).