Davlumbaz Yaylası
Sakarya, Türkiye
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seç
Rezervasyon Detayları Kişi Sayısı Fiyat
Yetişkin 180 ₺

Toplam 180 TL
Kesin Rezervasyon İçin Gerekli Ön Ödeme 0 TL

Bu turu sevdiniz mi? Hemen arkadaşlarınızla paylaşın!


Tur Detayları

DAVLUMBAZ YAYLASINDAN SÜLÜKLÜGÖL'E
Davlumbaz Yaylası, Sakarya ili, Akyazı ilçesi sınırlarında bulunan yayladır. Sülüklü Göl'ün batısında yer alır. Dokurcun, Haydarlar Köyü üzerinden 30 dakikada ulaşılır. Sakarya merkezden 70 km'dir. Yöre halkının yayla evleri ve barakaları bulunur. Akyazı, Göynük, Mudurnu ilçe sınırlarının üçgeninde yer alır.

Turun Amacı 
Turumuz günübirlik olsa da katılımcıların doğa özlemlerini gidermeye çalışıyoruz.. Günübirlik turların, trekking programlarının yardımıyla bedeninize en uygun spor olan "yürüyüş" ile kendinizi fark etmenizi sağlamak ve bu beden farkındalığını geniş kitlelere yaymak amacındayız. 

Program:
Belirlenen noktalardan hareketle yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde tesiste alacağımız serpme kahvaltıyla enerjimizi tavan yapıp saat 11.30 dolaylarında yürüyüşe başlayacağımız Davlumbaz Yayla’ya ulaşıyoruz. Sülüklügöl'ün batısında yer alan bu yaylada gerçekleştireceğimiz yürüyüşümüz pek çıkışı olmayan ve nispeten iniş içerikli olarak 4-5 saat kadar sürecek. Davlumbaz Yayla’dan Sülüklügöl'ün o muhteşem manzarasını seyrederek ve sürekli sırtlardan ilerleyerek yürüyüşümüze devam edeceğiz. Öğle atıştırmalıklarımızı göl manzaralı bir noktada yedikten sonra iniş şeklinde devam edecek olan yürüyüşümüzü Sülüklügöl dolaylarında sonlandırarak çok kısa bir yolcuğun ardından Dokurcun'da yer alan Alabalık çiftliğine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yemek molası ve sonrasındaki çay keyfinin ardından İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlıyoruz

Ödenek; 180 TL (nakit) 

Neler dahil? 
-Gidiş/dönüş tüm ulaşımlar,
-Öğlen gofret-meyve atıştırmalık,
-Rehberlik,

Cebinden ne çıkacak? 
-Sabah kahvaltısı ve dönüş yemeği

Ulaşım:
Katılımcı sayısına göre lüks minibüs ya da yarım otobüs ile hareket edilmektedir.
İncirli Alfemo 06.30
Mecidiyeköy Teknosa 06.45
Kadıköy Evlendirme 07.00

Gerekli Donanım:
*Küçük bir sırt çantası.
*Trekking yürüyüşlerine uygun spor ayakkabı veya bot.
*Tercihe bağlı tozluk-baton
*Trekkinge uygun pantolon (bol kesim sentetik keten) 
*Spor için üretilmiş üst kıyafetler 
*Yedek kıyafet ve ayakkabı (ıslanma çamurlanma terleme gibi durumlar için)
*Yağmurluk/anorak

İlke ve Şartlar

*Turumuz maksimum 25 kişiyle yapılır. Minimum 7 katılımcı sağlanmadığı takdirde tur iptal edilebilir. *Turumuza en geç 15 gün öncesine kadar kayıt yaptırıp ücreti yatırmış olmanız gerekmektedir. *Rezervasyon iptali 15 gün öncesine kadar iade edilir. 15 günden sonra tur fiyatının %30'u, bir hafta kala tur fiyatının %50'si kesinti yapılır. Tura 4 gün kala ücret iade edilmez. *Rehberler koşullara göre tur programındaki günleri değiştirebilir. *Tur lideri hava koşulları, sosyal olaylar ve her türlü olumsuzluk karşısında, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. *Turlarımıza kayıt olan katılımcılarımız “Tur Sözleşmesi”ni okumuş, kabul etmiş ve imzalamış sayılır.


Ödeme Seçenekleri

Nakit Ödeme - Banka Transferi -

Günler : 1 | Gece : 1


Dahil OlanlarHariç Olanlar


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen yorum silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

0212 251 98 64 / 05054970578